حل و فصل خواهد شد هر نمره با بهره بنگال BJP رئیس ریل در برابر TMC

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Bharatiya Janata Party را (BJP) pugnacious جمهور از بنگال واحد Dilip Ghosh روز سه شنبه سوگند یاد به منظور جلب شمشیر به مقابله با خشونت سیاسی در نظرسنجی محدود, West Bengal به عنوان ادای احترام به رهبر ناسیونالیست Shyama پراساد Mookerjee بنیانگذار جمهور Bharatiya Jan Sangh, پیشرو از BJP.

در حالی که BJP مشاهده Mookerjee را سالگرد مرگ به عنوان Balidan Diwas (شهید روز) در سراسر کشور Ghosh التهابی سخنرانی در بنگال اضافه شده به نوسانات در دولت, سیاست و برانگیخته انتقاد نادان از Mookerjee افکار.

Trinamool کنگره (TMC) کنگره و احزاب چپ محکوم Ghosh که صحبت از انتقام مرگ 104 حزب کارگران گفته به قتل پس از 2014.

“بی جی پی دولت متوجه شده است Mookerjee رویاهای توسط scrapping جامو و کشمیر را وضعیت خاص طبق ماده 370 و عبور از تابعیت (متمم) قانون. ما را به دنبال خود مبارزه و فداکاری” Ghosh گفت: روز سه شنبه پس از ادای احترام به Mookerjee در Keoratala کوره های جسد سوزی در جنوب کلکته.

“اگر شما (TMC) رسم شمشیر من را جلب شمشیر. اگر شما در قرعه کشی با چاقو من را جلب چاقو بیش از حد. اما اگر شما با دست خورده من را در آغوش شما. BJP است که یک حزب قوی در حال حاضر. ما می توانیم در مقابله با خشونت است. کسانی که صحبت از بخشش ترسو هستند. ما حل و فصل خواهد شد هر نمره با بهره. من این سوگند امروز به نام Shyama پراساد Mookerjee” گفت: Ghosh.

“من دعوت جوانان به یک سال از زندگی خود را به طلیعه چیزی بودن در یک تغییر است. این قربانی لازم است” گفت: Ghosh ارسال یک پیام بسیار مهم 2021 نظر سنجی.

بالا بردن یک طوفان در ژوئن 19, Ghosh توییتی جدید شعار: “Badla o hobe, badal o hobe.” (وجود خواهد داشت انتقام و همچنین تغییر). این شعار که به نظر می رسد با Ghosh عکس و نقشه از دولت ویروسی رفته است. این یک پاسخ مستقیم به بانرجی را شعار قبل از تاریخی 2011 سنجی که در آن او را سرنگون کرد 34 ساله دولت چپ. “Badla noi, badal چای” (ما نیاز به تغییر و نه انتقام) بانرجی گفته بود.

“به عنوان وزیر صنایع در نهرو دولت پست او داد تا در منافع بنگال Mookerjee خواب از دیدن یک atmanirbhar (متکی به خود) بهارات. کنگره مارکسیستها و TMC تبدیل شده بنگال به وضعیت کارگران مهاجر در طول سال. حتی هندی-زبان افرادی که حل و فصل کردن نسل پیش به دلیل وجود شغل باید به دنبال کار در کشورهای دیگر. نفوذی و Rohingyas استفاده می شود به عنوان رای بانک ها توسط TMC” گفت: Ghosh.

این TMC سریع برای مقابله با Ghosh.

“قوش و نه مثبت سیاست است. به مناسبت رته Yatra من دعا به خداوند Jagannath به برکت بنگال BJP رهبران با حکمت است. مردم بنگال هرگز پذیرفته خشونت و این مشهود بود در دهه 1960 و 70 گفت:” Tapas Roy ارشد TMC رهبر و وزیر دولت در امور پارلمانی.

کنگره و چپ بیش از حد محکوم ترویج خشونت است.

“Ghosh صحبت از استفاده از خشونت برای یک سال. اگر خشونت مشغول به کار در این خاک در این 34 سال به سمت چپ حکومت را ادامه داد. مردم با استفاده از اسلحه و بمب به سرنگونی مارکسیستها. آنها رای دادند سکوت” گفت: Bengal کنگره رئیس جمهور Somen میترا.

“ناکارآمد مردم بسیاری از سر و صدا. همان خشونت عناصر که دیده می شد در کنار Mamata بانرجی در حال حاضر پیوست BJP. این استراتژی را نمی خواهد کار بر مردم” گفت: Sujan چاکرابورتی, شاخص تورم مصرف کننده(M) قانونگذار و رهبر احزاب چپ در دولت و مجلس است.

اشاره کرد تحلیلگر سیاسی امل Mukhopadhyay سابق اصلی ریاست دانشگاه (در حال حاضر دانشگاه) گفت: Ghosh نیست به دنبال حقایق در تاریخ است.

“من می دانم که زندگی و فعالیت های Mookerjee بسیار نزدیک است. من را دیده اند هرگز او صحبت از خشونت و یا حمایت از آن را در هر نقطه و یا در نوشته های خود و یا در سخنرانی های خود را. هر چند Mookerjee بود که گاندی او را باور نداشتند و اعمال خشونت است. اگر کسی می گوید که Mookerjee نشان داده است راه را برای انتقام با اسلحه پس از آن من فکر می کنم او اشتباه است” گفت: Mukhopadhyay.

در 2019 Lok سبها سنجی بی جی پی برنده 18 از دولت 42 کرسی مارک این حزب تا کنون بالاترین رشد در بنگال. خشونت مشخص شده است همه انتخابات اخیر و بسیار مهم مجمع انتخابات در سال 2021 بعید است که یک استثنا ناظران سیاسی می گویند.

بی جی پی سازماندهی یک سری از مجازی تظاهرات به آدرس مردم در نقاط مختلف کشور بین 24 ژوئن و جولای 2. این خواهد بود خطاب توسط اتحادیه وزیران از جمله Nirmala Sitharaman و راوی شانکار پراساد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>