را ترک IAS پس از مستند برداشته شده است, می گوید, افسر در Facebook

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

An Indian Administrative Service (IAS) افسر 2014 دسته ای از هاریانا کادر است گفت: او را به استعفا از پست خود پس از مستند در جای خود قرار داده و در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس برداشته شده است.

Rani نگر ارسال شده به عنوان یک مدیر در هاریانا آرشیو بخش ساخته شده اطلاعیه در مورد استعفای او از معتبر خدمات در رسانه های اجتماعی در روز پنج شنبه.

“من رانی نگر, دختر راتان سینگ نگر ساکن Ghaziabad ایجاد کرد Badalpur Tehsil داری منطقه Gautam Budh نگر بدینوسیله می خواهم به همه اطلاع داد که من تصمیم به استعفا از IAS,” 38 ساله زن افسر نوشت: در Facebook و توییتر در هندی.

“وجود دارد یک حکومت نظامی در Chandigarh است که چرا من و خواهرم Reema نگر نمی تواند حرکت می کند. جاده ها بسته هستند فراتر از Chandigarh تا Ghaziabad. من استعفا پس از حکومت نظامی و مستند ها برداشته خواهد شد و حرکت برای والدین در Ghaziabad پس از گرفتن مجوز از دولت است,” او گفت:.

نگر نیز ارسال شده یک ویدیو در Facebook گفت او شده است زندگی در Chandigarh را UT مهمان خانه از مه تا سال 2018 با خواهر او.

افسر گفت که او تا به حال شکایت علیه یک هاریانا رسمی دولت و برخی از Chandigarh افسران پلیس در سال گذشته قبل از یک Chandigarh دادگاه.

“وجود دارد یک تهدید ثابت به زندگی ما, بنابراین من درخواست به شما این است که اگر ما از دست دادن زندگی ما و یا رفتن untraceable لطفا گزارش بیانیه من به محترم دادگاه در Chandigarh در ارتباط با مورد شماره 3573/2019. ما همیشه سپاسگزار شما,” او گفت:.

نگر را متهم کرده بود که یک هاریانا اضافی دبیر کل از آزار و اذیت و تهدید در پست های رسانه های اجتماعی در سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>