‘خواهد پرداخت اینچ اینچ’: BJP مجموعه تن برای بنگال سنجی مونتاژ آن را vi…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

مارک یک تغییر رادیکال در وضعیت بنگال واحد Bharatiya Janata Party (BJP) اتخاذ کرده است که تجاوز از جمعه با استفاده از کلمات مانند انتقام و انتقام جویی باعث ناراحتی برای حاکم Trinamool کنگره (TMC).

در 2019 Lok سبها سنجی بی جی پی برنده 18 از دولت 42 کرسی مارک این حزب تا کنون بالاترین رشد در بنگال. خشونت مشخص شده است همه انتخابات اخیر و بسیار مهم مجمع انتخابات در سال 2021 بعید است که یک استثنا.

“اگر دیگر حزب کارگر از ما لمس است ما رایت کردن Danton ایستگاه پلیس” BJP دولت دبیر Sayantan باسو گفت: در یک تظاهرات در Midnapore, West منطقه در روز شنبه باعث یک واکنش قوی. باسو ساخته شده التهابی سخن گفتن در حضور BJP دولت رئیس جمهور Dilip Ghosh. اواز یا موسیقی دو نفری به رهبری تحریک محکوم به قتل یک محلی حزب کارگر.

در چه چیزی است که دیده می شود به عنوان یک واکنش زنجیره ای باسو ربوده شد مسدود در Hooghly منطقه توسط مهیج TMC کارگران در روز یکشنبه. “پس از آخرین panchayat سنجی 104 BJP کارگران به قتل رسیده اند در بنگال. من نه متوقف مردم عصبانی در غرب Midnapore, تمام نیروهای پلیس حاضر در این نقطه شده اند که بدون محاکمه اعدام. ایستگاه های پلیس تبدیل شده اند TMC دفاتر. ما خواهد پرداخت اینچ اینچ” گفت: باسو.

به طور قابل توجهی تجاوز در BJP رویکرد ظاهر در روز جمعه هنگامی که Ghosh توییتی جدید شعار: “Bodla o hobe, badal o hobe.” (وجود خواهد داشت انتقام و همچنین تغییر). شعار به نظر می رسد با Ghosh عکس و نقشه از West Bengal.

با همه چشم ثابت در مجمع انتخابات این شعار جدید شد یک پاسخ مستقیم به بانرجی را شعار قبل از تاریخی 2011 سنجی که در آن او را سرنگون کرد 34 ساله دولت چپ. “Badla noi, badal چای” (ما نیاز به تغییر و نه انتقام) بانرجی گفته بود بنحوی که اگر TMC به قدرت رسید آن را نمی خواهد به دنبال انتقام سیاسی قتل در سمت چپ رژیم به رهبری حزب کمونیست هند (مارکسیست).

همچنین سازمان دیده بان: Covid & مجادله در BJP: هیماچال سانتی متر Jairam Thakur چهره های دوقلو نبرد

با بالا بردن کاملا متفاوت شعار با همان کلمات Ghosh می خواهد به فن پرخاشگری گفت: ناظران سیاسی. Ghosh, اما, ایستاده خود زمین است.

“مردم می دانند تنها زبان آنها صحبت می کنند. ترسو صحبت از بخشش. تنها خشونت را می توان در پاسخ به خشونت” Ghosh به خبرنگاران گفت: روز یکشنبه در حاشیه جهان, یوگا, روز, رویداد. هر چند Ghosh مراجعه کننده به چین در بیانیه خود خوانده شد با یک مفهوم مختلف در دسترس نباشد.

“BJP است مانند جیش-e-محمد. آنها تروریست هستند. مردم باید آنها را نگه دارید. آنها را نابود بنگال” کنایه آمیز شهردار کلکته و توسعه شهری وزیر Firhad حکیم است.

“قوش را شعار جدید قطعا افزایش خشونت است. وقت آن است که به رعایت چگونه رای دهندگان در واکنش به آن گفت:” Tapas روی, وزیر دولت در امور پارلمانی.

“این نشانه هایی از جنون. Mamata بانرجی به قدرت رسید گفت, وجود خواهد داشت هیچ badla یا انتقام اما او فقط مخالف است. همان TMC افرادی که مرتکب خشونت در حال حاضر با بی جی پی” گفت: Sujan چاکرابورتی, شاخص تورم مصرف کننده(M) قانونگذار از Jadavpur و رهبر جبهه چپ در مجلس است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>