خواهد شد دیدار با لوله کشی آب هدف با وجود شیوع: Jal شاکتی وزیر

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Coronavirus بیماری (Covid-19) همه گیر شده بدون تفاوت به هند اظهار داشت: هدف از ارائه لوله کشی آب به تمام خانواده ها توسط 2024, جال شاکتی وزیر Gajendra سینگ Shekhawat گفت. در مصاحبه با Hindustan Times, Shekhawat اذعان کرد که در برخی از کشورها آن را یک چالش برای تامین آب برای شستن مکرر دست ها که توصیه کارشناسان بهداشت و درمان به عنوان یک راه برای نگه داشتن این ویروس در خلیج.

وی افزود: “به دنبال به سمت چالش خود هستم تا به حال پیش بینی شده این برنامه (Jal Jeevan ماموریت) . شما ممکن است آن را لوکس اما ما در حال رفتن برای رسیدن به آن در زمان هدفمند.” ویرایش گزیده ای:

وزارت خود را به هدف شده است به ارائه شیر آب برای همه تا سال 2024. اتحاد coronavirus بیماری همه گیر ساخته شده است هر گونه تفاوت به برنامه ؟

نه در همه. ما هنوز هم برای اهداف ما برای سال 2024 میلادی و با ارائه عملکرد نوشیدن آب برای هر خانوار. قبل از این Covid دوره ما سخت کار تا کنون پس از ساعت اعلام کرد این در 15 اوت از قلعه سرخ. ما درخواست متحده به جمع آوری پایین آویزان میوه ها– روستاها که در حال حاضر موجود پایدار منابع آب — می تواند شروع به مقاوم سازی لوله های. من با افتخار می گویند که ما باید به دست آورد هدف ما برای سال اول. به طور همزمان در طول Covid دوره 2.5 ماه ما بیکار نشسته. ما بارها و بارها هم در جلسات با دولت و وزرا. ما می خواستیم به استفاده از این دوره برای تکمیل برنامه ریزی برای اجرای این برنامه. ما درخواست آنها را به دولت خود را به اجرای طرح برای این سال و سه سال باقی مانده.

بنابراین شما در حال تکمیل بخش نظری در طول مستند?

بله و به محض این که فعالیت های ساخت و ساز اجازه داده شد در مستند 2 ما خواسته متحده شروع به کار به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. امروز به عنوان مثال من تا به حال جلسات با Chattisgarh سانتی متر و Madhya Pradesh سانتی متر و از من درخواست سیستم مدیریت محتوا برای استفاده از جال Jeevan ماموریت به عنوان یک برنامه به ارائه اشتغال در سطح توده مردم. پس هر روستا ارائه می شود لوله کشی آب هر روستا خواهد شد که کار برای لوله گذاری حفر ترانشه و غیره. MNREGA {مهاتما گاندی ملی روستایی تضمین اشتغال عمل} بودجه افزایش یافته است بنابراین ما خواسته اند متحده به استفاده از این پول نیز توسط تحکیم وجوه بنابراین شما در حال ایجاد اشتغال و دستیابی به (لوله آب) اهداف.

بنابراین وجود یک همگرایی عرضه و تقاضا ؟ اما خود وزارت اطلاعات می گوید: تنها 18 درصد مردم دارای لوله کشی آب در حال حاضر. پس چگونه دشوار است که آن را برای مردم به عمل شستشو از دست?

آن است که واقعا به چالش کشیدن اما آب در دسترس نیست به عنوان یک کل است, اما از طریق آب آشامیدنی برنامه و کار متحده در طول سال آن را در دسترس در مجاورت نزدیک. آن است که آیا در 50-100 متر و برای برخی از روستاهای دیگر آن است که یک فاصله طولانی تر اما هنوز هم آن را در دسترس است. ما در نامه ای به ایالات متحده در طول این مستند برای اطمینان از پایدار تامین آب از طریق کسانی عمومی standposts یا منابع مشترک آب است.

اما عملا صحبت کردن باید آن را یک مشکل است. آیا این لوکس قادر به دستهای? به خصوص در کشورهای مانند بنگال, Uttar Pradesh که تنها 1% و Biha است که 2 درصد خانواده ها با لوله کشی آب است.

این یک چالش است. به دنبال به سمت چالش خود هستم تا به حال پیش بینی شده این برنامه (Jal Jeevan ماموریت) . شما ممکن است آن را لوکس اما ما در حال رفتن برای رسیدن به آن در زمان هدفمند.

چه چیزی شما را از عوارض جانبی است که ما در حال دیدن این مستند? گزارش می دهد که Ganga تبدیل شده است بسیار پاک است. آیا شما ترس است که همه چیز را بلافاصله به عنوان به زودی به عنوان این مستند به پایان می رسد ؟

وجود دارد قابل مشاهده علل آلودگی آب–فاضلاب پساب صنعتی و سوم با تعاملات انسانی است. از دو بسته شد–صنعت و تعاملات انسانی با توجه به مستند. از آنجا که تغییرات وجود دارد که مشاهده شده است در کیفیت آب اما تا آنجا که به Ganga نگران است آن را یک تفاوت عمده. در Ganga در آخرین Kumbh سال گذشته 22 کرور مردم مشاهده تغییرات در کیفیت آب است. که به دلیل ماموریت در حالت تلاش تحت PM Namami Gange. در ماه اکتبر – نوامبر ما یک قایق سواری اعزامی از Devprayag به ریشیکش. در آن 90 عجیب و غریب کیلومتر من فقط برداشت آب از رودخانه در شیشه ای من و این کاملا قابل شرب است. در این فصل به عنوان آب ناشی از ذوب برف, به نظر می رسد نسبتا بهتر است. مشابه موقعیت نیز در Yamuna آب وجود بارش قابل توجهی افزایش یافته است که آب در رودخانه است. این یک تصادف است که وجود دارد نابهنگام باران در غیر این صورت ما تنها دیدن فاضلاب در Yamuna در این دوره است. آب برای برداشت آن نیز گرفته شده از رودخانه بنابراین مقدار آب افزایش یافته است.

به دنبال صنعتی خاموش کردن به عنوان یک فرصت نخست وزیر به ما دستور برای نمونه برداری از رودخانه و استفاده از این دوره به عنوان یک فرصت برای مطالعه چقدر آلودگی کمک از طریق صنعتی effluence. این را می توان برای آینده برنامه ریزی.

پس چگونه شما از آن استفاده کنید ؟

ما جمع آوری تمام داده های مختلف امتداد Yamuna و Ganga در طول مستند دوره است. در حال حاضر ما قادر به بگویید که چقدر آلودگی می باشد که توسط فاضلاب در شهر و چه مقدار توسط صنایع. بنابراین ما باید تا مرکزی کنترل آلودگی هیئت مدیره و همچنین با IITs {Indian Institutes of Technology} جدا از ما داخلی بدن به طوری که در پایان آن ما باید گسترده داده ها در این.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>