‘ملحق خواهد شد Covid-19 مبارزه تنها به عنوان داوطلب’: Kannan Gopinathan که ترک IAS 8 ماه…

سابق Indian Administrative Service (IAS) افسر Kannan Gopinathan که ترک خدمت هشت ماه پیش خواسته شده است برای پیوستن به وظیفه خود بلافاصله در پی Covid همه گیر اما او گفت که او هیچ برنامه ای برای پیوستن به خدمات دولت می باشد. Gopinathan ترک این سرویس ادعا “تحمل رو به رشد و انقطاع از آزادی بیان”.

“نامه ای از دولت درخواست من برای پیوستن وظیفه من. در حالی که من در گسترش تمام خدمات من در سلامت و ثروت و ذهن به دولت در این مبارزه با Covid-19 همه گیر آن خواهد شد به عنوان یک شهروند مسئول و دیگر نه به عنوان یک افسر IAS” او هنوز توییتی.

بعد صحبت به رادیو فردا از ماهاراشترا که در آن مستقر است در حال حاضر, 2012-دسته ای IAS افسر گفت: او یک نامه از وزارت پرسنل نارضایتی عمومی و حقوق بازنشستگی در این زمینه و او خواهد شد به یک پاسخ در چند روز. او گفت که او آماده است برای خدمت به جامعه و حکومت و نه به عنوان یک افسر IAS.

“من درگیر در برخی از خدمات در حال حاضر. من می خواهم برای ادامه این. اگر دولت می خواهد من می توانم به Dadra and Nagar Haveli و دیگر نقاط کشور اما تنها به عنوان داوطلب. ترک IAS بود به خوبی فکر کردن تصمیم گیری و من به آن می چسبد” 33 ساله گفت. هر چند Gopinathan ترک هشت ماه پشت دولت است به قبول استعفای خود را. او گفت که او هیچ ایده چرا آن را با ارسال یک اطلاعیه در این مقطع.

“من واقعا شک دارم درخواست من به بازگشت است و نه با قصد. من نگران نیست در همه. در حال حاضر من در کار با برخی از سازمان های غیر دولتی در ماهاراشترا. من لازم نیست IAS برچسب برای انجام برخی از کار. من خوشحال هستم که با من در حال حاضر آزادی” او گفت:.

پس از ترک این سرویس Gopinathan فعال بود در برخی از تظاهرات و بازداشت شده در ماه دسامبر در حالی که رفتن به دانشگاه اسلامی علیگر (AMU) در اوتار پرادش.

در طول سال 2018, سیل, آمد او را به کرالا به دست بیش از یک چک از Dadra and Nagar Haveli دولت و چپ محل بی سر و صدا. در ترک او به مدت هشت روز در تسکین مختلف اردوگاه های پنهانی توسط بارگیری و تخلیه امداد مواد. او بلافاصله پس از دسته ای-mate سپس Ernakulam منطقه جمع آوری Y S Safarulla به رسمیت شناخته شده او است.

Gopinathan را, خاموش, خدمات به زودی تبدیل ویروسی در رسانه های اجتماعی پس از ترک دولت است. او بعدها گفت که او فقط انجام کار خود را زمانی که دولت خود را در پریشانی.

Gopinathan تحسین از Eramalloor در Alappuzha منطقه. یک UT کادر افسر او در Dadra and Nagar Haveli whe او ترک خدمت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر