بحث Covid-19 همه گیر با چین می گوید: ما Prez دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه (به وقت محلی) گفت که او خواهد بود صحبت کردن با رئیس جمهور چین بعد در شب به بحث در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس که ادعا کرده بیش از 20 ، 000 زندگی در سطح جهان است.

“من از صحبت کردن با رئیس جمهور چین امشب به اعتقاد من ما باید یک مکالمه خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در طول روزانه کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسه.

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد اضافه شده است که آنها را مورد بحث رمان coronavirus همه گیر و گفت که آن را پربار خواهد بود تماس بگیرید.

رئیس جمهور ایالات متحده نیز اعلام کرد گفت: رهبران G20 در جلسه مجازی موافقت کردند که فوری داده های حیاتی در مبارزه جهانی علیه بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ایالات متحده در حال همکاری با شرکای خود در سراسر جهان برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. ما در مورد چقدر مهم است برای همه ملت ما را بلافاصله به اشتراک گذاری اطلاعات و داده ها و ما انجام شده است و این تا حد زیادی به” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر گفت که او ممکن است تصمیم به بازگشایی مناطق بزرگ در ایالات متحده هستند که به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“کشور ما را به بازگشت به کار. ما ممکن است بخش های زیادی از کشور ما هستند که خیلی جدی آسیب دیده و ممکن است ما آن را انجام دهد که در راه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

رئیس جمهور ایالات متحده گفت دولت او را مشورت با کارشناسان به بحث در مورد یک جدول زمانی از بازگشایی این کشور خواهد شد و باید اطلاعات بیشتری به اشتراک گذاشتن در وضعیت هفته آینده.

روز پنجشنبه ایالات متحده پیشی گرفت و چین برای تبدیل شدن به کشوری با بیشترین تعداد گزارش COVID-19 نفر در جهان با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

اظهار نظر در آن او گفت: “من باور نمی, چین, هیچ کس نمی داند چه اتفاقی می افتد وجود دارد. من دوست دارم کشور اما هیچ کس نمی داند چه اتفاقی می افتد وجود دارد.”

وجود دارد 82,404 موارد COVID-19 در ایالات متحده آمریکا در مقابل چین 81,782 جان هاپکینز COVID-19 ردیاب نشان داد.

تعداد زیادی از مردم با آلوده رمان coronavirus در سراسر جهان بیش از 4,62,684 بیش از 20,834 مرگ و میر فوت کرده اند, با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO)’s روزانه coronavirus بیماری (COVID-19) وضعیت گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>