دقیق خواهد بود: Ikea پس از تصویری از زن در چین فروشگاه می رود ویر…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

Ikea در گفت و آن را “دقت بیشتری” اقدامات امنیتی در آن مغازه ها در چین پس از صریح تصویری از یک زن در یکی از فروشگاه های آن رفت و ویروسی آنلاین.

این کلیپ مستهجن نشان می دهد یک زن, انزال زن نیمه برهنه روی انواع مبل و تخت در فروشگاه مبلمان نمایشگاه, در حالی که بی اعتنا خریداران پیاده روی در پس زمینه.

در حالی که نسخه بدون سانسور فیلم شده اند پاک از رسانه های اجتماعی چینی این شرکت سوئدی در پاسخ به این کلیپ را به دست آورد و نه میلیون views.

“ما قاطعانه مخالفت و محکوم کردن این نوع رفتار و بلافاصله گزارش آن به پلیس در شهرستان مشکوک فروشگاه” Ikea در بیانیه ای گفت: بدون افشای نام شعبه.

این homeware گروه روز شنبه گفت که آن را “حتی بیشتر مراقب امنیت عمومی و پاکیزگی اقدامات” و تشویق مشتریان به “فهرست فروشگاه های منظم و متمدن راه”.

هویت زن و کسی که فیلم برداری آن نشده اند را نشان داد.

برخی از رسانه های اجتماعی چینی کاربران این باورند آن را از یک فروشگاه در استان گوانگدونگ به عنوان کانتونی — صحبت در بخش هایی از جنوب چین — شنیده می شود در پس زمینه ذخیره اطلاعیه ها.

گیج کاربران آنلاین نیز اشاره کرد که هیچ کس با پوشیدن ماسک صورت در این ویدئو نشان می دهد آن فیلم برداری شده بود قبل از شیوع کروناویروس آورده که چین به یک وقفه از اواخر ماه ژانویه است.

“این زن بسیار شجاع من نمی فهمم [او] فقط انجام آن را در روز روشن” خواندن یک Weibo پست که به دست آورده بیش از 8000 دوست دارد.

“بسیاری از مردم در اطراف من فقط نمی فهمم” دیگر نوشت.

این اولین بار نیست صریح تصویری باعث به هم بزنید در چین را شدیدا کنترل سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

پکن شعبه ژاپنی زنجیره ای پوشاک Uniqlo شد بدنام در سال 2015 پس از یک کلیپ از یک زن و شوهر در یکی از آن رختکن رفت و ویروسی.

پلیس پنج نفر از جمله زن و شوهر جوان در این ویدئو بیش از این ماده در حالی که Uniqlo بصورتی پایدار و محکم رد شد که در آن یک شیرین کاری تبلیغاتی است.

کلیپ “به شدت نقض سوسیالیستی ارزش اصلی” چینی ها در فضای مجازی گفت: دولت در آن زمان است.

شهروندان چینی می تواند تا ده روز بازداشت اداری به صورت عمدی, برهنه در ملاء عام, در حالی که کسانی که ها و انتشار زشت و ناپسند محتوای آنلاین به 15 روز بازداشت و جریمه حداکثر از 3 ، 000 یوان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>