از عمده کشته در پولوما برخورد مجموعه برای پیوستن به ارتش

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: فوریه 21, 2020 12:08:38 am

Pulwama encounter, wife of army officer set to join army, Major Dhoundiyal, Indian army major dead, army personnel killed in pulwama encounter, jammu and kashmir, indian express Nitika Dhoundiyal همسر عمده V S Dhoundiyal, همراه با دیگر اعضای خانواده در دهرادون در روز دوشنبه. (اکسپرس عکس Virender سینگ Negi)

از عمده Vibhuti شانکار Dhoundiyal که کشته شد در یک برخورد در کشمیر را پولوما منطقه در روز دوشنبه قرار است برای پیوستن به ارتش هند به عنوان یک افسر.

Nitika Dhoundiyal در حال حاضر پاک خدمات و انتخاب هیئت مدیره (SSB) آزمون — آزمون به استخدام داوطلبان به نیروهای مسلح به عنوان افسران. او نیز آن را از طریق معاینه پزشکی و منتظر شایستگی لیست انتظار. “من امیدوار هستم که من را از طریق آن دریافت کنید بیش از حد خواهد شد پیوستن به ارتش پس از آن,” او گفت: در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده توسط یک روزنامه نگار در توییتر. به عنوان یک ادای احترام به شوهر 28 ساله Nitika می پوشند ستاره از شوهر خود را در روز اول خود را از خدمات.

عمده Dhoundiyal (34) همراه با سه نفر دیگر از پرسنل ارتش, کشته شد, در برخورد, در پولوما منطقه جنوب کشمیر در صبح روز دوشنبه. بدن او را به محل اقامت خود را در دهرادون را نشویل منطقه جاده سه شنبه شب ، یک پلیس و یک غیر نظامی و سه جیش-e-محمد نظامیان از جمله آن “عملیات فرمانده” که نقش مهمی در حمله به CRPF کاروان در هفته گذشته در حال بررسي است — کشته شدند در این عملیات است.

بخوانید | پولوما روبرو می شوند: دهرادون به یاد عمده Dhoundiyal; ساده و بدون تکبر بسیار محترمانه

ایستاده در مقابل تابوت خود را در یک هوای بارانی دوشنبه شب یک چشم پر از اشک Nitika بود گفت:”شما به من دروغ گفتند که شما مرا دوست داشت. در واقع شما عاشق ملت راه بیشتر. من کاملا حسادت و من می توانم آن را کمک نمی کند.” او گفت که او مفتخر شد به او به عنوان شوهر او. “تا آخرین نفس من همیشه شما را دوست دارم Vibhu. آن است که صدمه زدن به شما را ترک میکنند اما من می دانم که شما همیشه در اطراف… من درخواست همه به sympathise به جای بسیار قوی است. بیایید سلام این مرد” او گفت که او پرداخت می شود آخرین جهات ،

بدن گرفته شد به هریدور که در آن آخرین مراسم انجام شد نظامی افتخارات. BJP MLAs مادان Kaushik Ganesh جوشی, Khajan Dass, Arvind Pandey, کنگره, MLA, Manoj Rawat و کنگره و رهبر سابق Uttarakhand وزیر Harish Rawat در میان کسانی که پرداخت آخرین جهات خود را به عمده. همه رهبران حزب را محکوم کرد Dhoundiyal کشته شدند.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>