‘چرا من ؟ Nov 3, آن را خوب شماره’: مغلوب ساختن پیشی جستن قوانین را تعویق انداختن ما سنجی

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و رد هر گونه تغییرات در تاریخ نوامبر 3, انتخابات ریاست جمهوری به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من هرگز حتی فکر تغییر تاریخ انتخابات. چرا باید این کارو کنم ؟ نوامبر 3, این تعداد,” مغلوب ساختن پیشی جستن خبرنگاران در کاخ سفید در کنفرانس خبری.

دنبال آخرین به روز رسانی در coronavirus اینجا

او به احتمال زیاد دموکراتیک حریف جو بایدن هفته گذشته گفت: تهمت بود با توجه به تغییر تاریخ. “علامت گذاری کلمات من, من فکر می کنم او است دیگه سعی کنید به پشت پا زدن انتخابات به نوعی به آمده تا با برخی از دلایل که چرا آن را نمی تواند برگزار شد” بایدن گفت: در طول یک آنلاین جمع آوری کمک.

“من مشتاقانه منتظر است که انتخابات بود و این که فقط یک تبلیغ نیست او بلکه توسط برخی از بسیاری از مردم که در حال کار نوشتن کمی بخش. من می بینم همه از زمان اظهارات شما چیزی می گویند بیانیه ای ساخته شده در جو بایدن خواب آلودگی جو” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

همچنین بخوانید: در کیم جونگ سازمان ملل متحد سلامت تهمت می گوید: “باید یک ایده بسیار خوبی است اما نمی تواند صحبت’

“او را ندارد این اظهارات. کسی بود اما آنها گفتند: او از آن ساخته شده. نه اجازه دهید او را می دانم که من فکر کردن در مورد آن را در همه. نه در همه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>