چرا مرد شهر ممنوع از لیگ قهرمانان اروپا و چه در حال حاضر برای ابوظبی را…

منچستر سیتی را برد صعود از اواسط جدول حد وسط به سریال جایزه برندگان به لطف جیب عمیق ابوظبی شیخ منصور. اما در حال حاضر آنها چهره خود را با بزرگترین چالش دوران جدید.

فوتبال اروپا حاکم بدن یوفا روز جمعه ممنوع شهرستان از رقابت های اروپایی برای دو فصل و اعمال جریمه 30 میلیون یورو ($32 میلیون 25 میلیون پوند) در فارسی قهرمانان.

شهر هستند تا برای مبارزه و باید روز خود را در دادگاه. باشگاه بلافاصله پاسخ داد که آنها درخواست تجدید نظر به دادگاه داوری ورزشی برای آنچه که آنها به نام “بی طرفانه قضاوت”.

اما عدم لغو این ممنوعیت حتی اگر آن کاهش می یابد و برای فقط یک فصل معلق, را باید بزرگ برای انشعابات شهرستان و خاموش میشه.

از آنجا که شیخ منصور تصاحب در سال 2008 شهرستان موفق به کسب 10 عمده غنائم — چهار لیگ برتر عناوین دو جام حذفی و چهار لیگ فنجان.

در عین حال این جایزه که بازداشته و آنها را یکی از ابوظبی پروژه ترین خواسته — لیگ قهرمانان اروپا.

چی شهر آیا اشتباه است ؟

شهر یافت شده است که در نقض یوفا financial fair play قوانین که محدودیت مکانی چقدر پول یک باشگاه می تواند از دست دادن.

بیش از یک دوره سه ساله باشگاه ها مجاز به از دست دادن بیش از 30 میلیون یورو با استثنا برای برخی از هزینه ها مانند توسعه جوانان و زنان تیم است.

یوفا باشگاه های مالی کنترل بدن یافت می شود که شهر تضمین آنها نه سقوط ناپاک از آن محدودیت های اعمال شده توسط اغراق حمایت خود درآمد بین سال 2012 و 2016.

پرونده شهر بازگشایی شد وقتی که مجله آلمانی اشپیگل منتشر شده یک سری از به بیرون درز ایمیل در سال 2018 که به نظر می رسید نشان می دهد که چگونه شهر تا به حال تولید شده اضافی حمایت مالی درآمد حاصل از یک سری از شرکت ها با اتصال به Abu Dhabi, United متعلق به شیخ منصور.

شهرستان قاطعانه انکار است که اتهام.

عواقب ناشی از ممنوعیت

باید شهر را تجدید نظر شکست وجود دارد می تواند پیامدهای برای آینده مدیر پپ گواردیولا و یک میزبان از بازیکنان ستاره.

بایرن با قرارداد اجرا می شود تا پایان 2020/21 فصل اما تنها وظیفه عمده را برای کاتالان در منچستر را شهر قهرمانان اروپا برای اولین بار.

تحت سابق بارسلونا و بایرن مونیخ, رئیس باشگاه بازنویسی کتاب رکورد در طوفان به لیگ برتر عنوان قهرمانی با 100 امتیاز در 2017/18 و برنده اول تا کنون داخلی سه برابر از غنائم به زبان انگلیسی فوتبال در فصل گذشته.

شهرستان کاهش یافته است به سرعت در عنوان مسابقه این فصل 22 امتیاز پشت سر رهبران لیورپول در جایگاه دوم است.

گواردیولا پیشنهاد این هفته او حتی می تواند اخراج اگر سمت خود موفق به شکست رئال در لیگ قهرمانان گذشته-16 اما در حالی که بسیار بعید است او ممکن است می خواهم به چسبیدن به اطراف برای یک فصل دیگر اگر وجود دارد تنها داخلی جوایز برای grabs.

به طور مشابه بازیکنانی مانند کوین ده بروین و نیمه بعید است که می خواهید به هدر دو تا از اوج خود سال بدون فوتبال لیگ قهرمانان.

آن را هنوز هم به هزینه های بزرگ از رقیب باشگاه به وسوسه شهرستان به فروش, اما آنها ممکن است مجبور به کوچک برای به دست آوردن ورود مجدد به لیگ برتر حتی پس از ممنوعیت است.

شهر ساخته شده 93 میلیون یورو از یوفا پول جایزه و تلویزیون حقوق از فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا با دروازه رسید و اضافی حمایت مالی درآمد حاصل از اروپا برتر رقابت های باشگاه اضافه شده است که به چوب خط حساب کردن.

این امر می تواند تقریبا غیر ممکن است برای باشگاه به از دست دادن است که سطح درآمد برای دو سال باقی می ماند و FFP-سازگار بدون کاهش هزینه ها در هزینه های انتقال و دستمزد و یا فروش بازیکنان.

تحریم ها حتی ممکن است متوقف کرده اند با یوفا. یک لیگ برتر تحقیق و تفحص به شهر انطباق با FFP نیز در حال انجام است و می تواند در نتیجه یک امتیاز کسر.

خواهد ابوظبی سرمایه گذاری خشک ؟

بزرگ ناشناخته است چگونه ابوظبی در واکنش به شکست. شهر سابق مدیر عامل Garry Cook گفته ورزشی در ماه دسامبر به هدف خود تصاحب شد به “ایجاد یک پراکسی تجاری برای ابوظبی.”

این است که نام تجاری در حال حاضر کالاهای آسیب دیده به خصوص اگر FFP محدودیت معنی شهر موفقیت در این زمینه است محدود?

از سوی دیگر این سرمایه گذاری بزرگ از ابوظبی در حال حاضر برداشته شهرستان به وضعیت یکی از سنگین وزن باشگاه ها.

باشگاه گزارش داده اند که یک ترکیب سود برای پنج سال گذشته از £51 میلیون و درآمد افزایش یافته است به £535 میلیون دلار در سال است.

شهر به اندازه کافی قوی هستند از نظر مالی به رقابت و FFP-سازگار است. این است که چگونه آنها به این مرحله شده است که خود را به سقوط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر