چرا این بی تفاوتی’: TMC سوالات مرکز به استثنای بنگال از مهاجران اشتغال…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این Trinamool کنگره روز دوشنبه سوال مرکز معیار برای انتخاب مناطق تحت پوشش تحت اخیرا راه اندازی Pradhan Mantri Garib Kalyan Rozgar Abhiyan و به دنبال جواب است که چرا غرب بنگال بوده است از این طرح است.

Abhishek بانرجی ارشد رهبر حزب و برادرزاده بنگال وزیر Mamata بانرجی ارسال یک توییت در روز دوشنبه بعد از ظهر سوال مودی دولت را “بی تفاوتی نسبت به مردم بنگال است.”

“شری @narendramodi Ji, چرا پرهیاهو را نادیده نگرانی از 11 لاخ کارگران مهاجر از #بنگال که به تازگی بازگشت به خانه های خود. چرا WB مانده است از Garib Kalyan Rozgar Abhiyan? چرا این بی تفاوتی نسبت به مردم بنگال? ایم” بانرجی.

این Garib Kalyan Rozgar Abhiyan راه اندازی شد در ژوئن 20 توسط نخست وزیر نارندرا مودی به ارائه اشتغال به کارگران مهاجر تحت تاثیر Covid-19 مستند. آن را پوشش 116 مناطق در سراسر شش متحده – Bihar, Uttar Pradesh, Madhya Pradesh, Rajasthan, Jharkhand و Odisha. همه این مناطق دریافت کرده اند بیش از 25000 کارگران مهاجر در طول مستند.

بنگال را Panchayat وزیر Subrata Mukherjee ادعا که دولت تا به حال مانده است “عمدا”.

“مرکز می تواند به سادگی با بررسی اطلاعات ارائه شده توسط مردم که در بازگشت به بنگال در Shramik قطار ویژه. آشکار است که بنگال مانده بود عمدا” گفت: Mukherjee.

روز یکشنبه TMC عضو مجلس Mahua Moitra نیز انتقاد مرکز. “بسیار به کرات از Garib Kalyan Rojgar Yojana برای تلفن های موبایل به طرز مشکوکی مانند سیراب نسخه MNREGA,” Moitra کرده ایم.

حکم TMC است که نه تنها در این دولت به انتقاد مرکز و Bharatiya Janata Party بر روی این موضوع است.

CPM عضو دفتر سیاسی دکتر سلیم معتقد است که این یک “مسخره مبارزه بین TMC و BJP.”

“بی جی پی دولت هرگز catered به منافع فقیر تا این جای تعجب است. پس از مجمع انتخابات برگزار خواهد شد و سال آینده این را اضافه کنید به مسخره مبارزه بین TMC و BJP. BJP است زحمت نیست در مورد استخدام,” او گفت:.

دفاع از مرکز تصمیم به شامل نمی شود بنگال در طرح حزب ملی وزیر Rahul سینها با آمریکا در دولت گفته هرگز نشان داده شده است هر گونه علاقه در رفاه ضعیف است.”

“این TMC دولت اجرا نشده مرکزی مهم طرح مانند Ayushman بهارات که منافع فقرا است. این دولت تمایلی به تماس کارگران مهاجر و درمان آنها را با بی تفاوتی هنگامی که آنها به خانه آمد. دارای TMC دولت تا کنون نشان داده شده است هر گونه علاقه در رفاه فقرا ؟ ” گفت: Sinha.

موضوع بنگال خروج از این طرح است که به احتمال زیاد به شکل در یک نشست که سانتی متر نوری به نام روز چهارشنبه برای بحث در مورد Covid-19 بحران و مسائل مربوط به.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>