چرا کشنده شربت سرفه تضعیف قانون

نوشته شده توسط Prabha Raghavan , Arun Sharma | Jammu, New Delhi | منتشر شده در تاریخ: 13 مارس سال 2020 4:55:06 am

Susheel کومار که خود را از دست داد سه ساله پسر با دو دختر خود را در جامو. اکسپرس فایل

نزدیک به یک ماه پس از اولین موارد به نور آمد سرنوشت اکثریت مشتریان که خرید بطری Coldbest شربت سرفه از آلوده دسته ای است که هنوز هم ناشناخته است.

داروی تنظیم کننده را متوقف کرده اند فروش شربت و پس از آن گفته می شود منجر به مرگ چندین کودک در J&K, اما هنوز هم در تلاش برای بازیابی بطری های خریداری شده از این دسته از هند اکسپرس آموخته است.

“دولت مواد مخدر کنترل شده اند هشدار داده و گفت: سعی کنید بهترین خود را و استفاده از ماشین آلات خود به بازیابی بطری (از Coldbest) از این دسته است که در حال حاضر فروخته شده است” گفت: سران مواد مخدر نظارتی رسمی صحبت خواست نامش فاش نشود.

کارشناسان نشان می دهد که چنین یاد دشوار است با توجه به ناکافی اجرای قوانین مواد مخدراست که مقررات اجازه می دهد که تنظیم کننده برای پیگیری هر بیمار که خریداری داروهای تجویزی. داروها و لوازم آرایشی و قوانین به طور خاص دستور است که کسانی که با مجوز به فروش محصولات نسخه مانند Coldbest باید برای حفظ یک نسخه از ثبت نام با جزئیات مانند نام و آدرس بیمار است.

حدود 3,400-3,450 از این بطری ها از دسته ای از بیش از 5,500 فروخته شده بود پس از ماه سپتامبر است. هیماچال پرادش مواد مخدر کنترل Navneet مروه گفته بود پیش از آن. “ما در حال تلاش ما بهترین را برای پیگیری کردن مصرف کنندگان از طریق فروش رسید اما این است که یک دسته ای. این 60 بطری میلی لیتر بنابراین اگر کسی در زمان 5-6 میلی لیتر در هر دوز آن را به پایان برساند در 10-12 دوز,” او گفت:.

از 1,315 بطری های توزیع شده در J&K تنهایی 947 فروخته شد. فروش باقی مانده 368 بطری متوقف شد با توجه به J&K دارو کنترل Lotika Khajuria. حداقل نه نفر از یودهمپور را Ramnagar, شناخته شده به مصرف Coldbest از سپتامبر دسته درگذشت نارسایی کلیه بین دسامبر و پایان و ژانویه. J&K, Haryana و هیماچال تصمیم گرفته اند به فایل فیرث در برابر دیجیتال چشم انداز داروسازی شرکت است که باعث می شود Coldbest پس از نمونه مورد آزمایش از سپتامبر دسته ای نشان داد که شربت های موجود نزدیک به 35 درصد از دی اتیلن گلیکول (DEG) — یک ضدیخ های شیمیایی است که می تواند باعث نارسایی کلیه. “FIR شده است تسلیم در برابر تولید و تحلیلی شیمیدان ، این موضوع در دست بررسی” مروه گفت: هند اکسپرس.

در فوریه 21, هند اکسپرس گزارش داد که علاوه بر هیماچال و J&K, شربت نیز فروخته شده به توزیع کنندگان و فروشندگان در Uttarakhand, Haryana, تا, تامیل نادو شیللنگ و تریپورا — و هیچ مورد دیگر مربوط به اثرات آن تا به حال گزارش شده تا کنون محرومیت یودهمپور مرگ و میر.

بخش 65 از قسمت ششم از داروها و لوازم آرایشی و قوانین 1945 گوید که عرضه هر گونه مواد مخدر به فروش می رسد در این نسخه از پزشک ثبت نام باید ثبت شود “در زمان عرضه” در یک نسخه ثبت نام “در خصوص نگهداری” برای این منظور است. خاص است که باید ثبت شود شامل تاریخ عرضه نام و آدرس پزشک و “نام و نشانی بیمار”.

“درجه از اجرای این ماده متفاوت بوده و از منطقه ای به منطقه” گفت: H G Koshia کمیسر غذا و دارو کنترل دولت گجرات.

“آیا یک قانون شناخته شده است یا نه به خصوص زمانی که شما در حال رفتن و خرید یک مجوز برای فروش, شما باید به پایبندی به این شرایط گفت:” دارویی وکیل Archana Sahadeva.

“اما زمانی که شما رفتن به خرید داروهای چگونه بسیاری از داروخانه ها آیا می دانید که در واقع درخواست برای نسخه و توجه داشته باشید پایین مشخصات خود را?” او گفت:, و اضافه کرد که تعهد نیز در تنظیم کننده های به اطمینان حاصل شود که آنها در حال نظارت بر وضعیت.

Coldbest است به فروش می رسد در نسخه یک دکتر با توجه به Koshia. “من نیز مبارزه با به یاد می آورد اما در حال حاضر ما یک پایگاه داده از تمام داروخانه خرده فروشی در گجرات و یک اس ام اس به یاد بیاورید که سیستم ما استفاده می شود برای ارسال هشدار برای جلوگیری از هر گونه فروش این دسته ای خاص از این محصول در کشور است. خوشبختانه هیچ یک از بطری فروخته شد در اینجا,” او گفت:.

داروخانه ها در دولت نگه داشتن یک کتاب از داروهای تجویزی فروخته شده به بیماران همراه با اطلاعات تماس خود را — جزئیات است که گجرات مواد مخدر بازرسان برای بررسی در حالی که بازرسی داروخانه ها وجود دارد. “آن را به حال شده است در دولت من من می کردم جزئیات هر بیمار که خریداری شربت و هشدار آنها” Koshia گفت.

وضعیت خرس شباهت با سال 1937 اکسیر سولفانیلامید فاجعه در آمریکا که در آن بیش از 100 نفر پس از مصرف یک دارو برای عفونت استرپتوکوکی مخلوط با درجه. در آن صورت بیش از 200 بازرسان از سازمان غذا و دارو بررسی حمل و نقل ثبت سفارش ورقه و نسخه برای قرار دادن هر بطری.

بهداشت عمومی فعال دینش Thakur می گوید در هند غیر الزام آور قوانین برای مبارزه با مواد مخدر به یاد می آورد, آماده مرکزی داروهای استاندارد کنترل سازمان (CDSCO) و “سکوت” در مورد نحوه ارتباط یک به یاد بیاورید ساخته شده است به بیماران است.

“آن (دستورالعمل های موجود) همه چیز در مورد یاد آوری محصول از سطح خرده فروشی است که پایین ترین سطح در سلسله مراتب مشخص شده است. وجود دارد هیچ اشاره ای از آنچه اتفاق می افتد به این محصول که مصرف کننده است… قوانین آنها به عنوان قاب در حال حاضر به طور کامل یک شوخی است,” او گفت:.

رگولاتور در زمان نیز قادر به تضمین شرکت در فراخوان دسته از مواد مخدر عام در بازار با وجود مقررات الزامی چنین به یاد می آورد.

برای مثال هند اکسپرس یافت که CDSCO تا به حال پرچم همان دسته ای از دیابت مواد مخدر تولید شده توسط چشم انداز دیجیتال در دو جداگانه هشدار حدود سه ماه از هم در سال 2018 و 2019. نمایش داده شد ارسال شده در فوریه 28 به مواد مخدر کنترل کلی از هند V G Somani در مورد این یافته ها همچنین به عنوان ایمیل های پیگیری نمی استنباط پاسخ.

نمایش داده شد ارسال شده در مارس 2 به چشم انداز دیجیتال و Vellinton بهداشت و درمان است که در آن چشم انداز دیجیتال را مدیریت مدیران نگه کارگردان مواضع در مورد به یاد بیاورید روند قبلی و عام دسته ای هشدار در داروهای خود را بدون جواب باقی مانده.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر