توسط: PTI | دهلی نو | به روز شده: فوریه 4 سال 2020 9:53:27 pm

Why is Modi 'afraid' of Muslim women when he calls himself their brother, asks Owaisi نارندرا نخست وزیر خود را یک “برادر” به زنان مسلمان و سپس چرا او “ترس” از آنها در حال حاضر AIMIM MP Asaduddin Owaisi گفت: در Lok سبها در روز سه شنبه. (فایل)

نارندرا نخست وزیر خود را یک “برادر” به زنان مسلمان و سپس چرا او “ترس” از آنها در حال حاضر AIMIM MP Asaduddin Owaisi گفت: در Lok سبها در روز سه شنبه یک روز پس از مودی انتقاد ضد کا تظاهرات در شاهین باغ و دیگر مناطق.

حمله به دولت در موضوع تابعیت متمم قانون (CAA) و ملی جمعیت ثبت نام (NPR), Owaisi گفت: چالش نخست وزیر مودی برای روشن شدن در خانه که NPR و NRC در ارتباط نیست و وجود خواهد داشت هیچ NRC در کشور است.

او شرکت در یک بحث و گفتگو در حرکت با تشکر در آدرس رئيس جمهور.

بدون ذکر شاهین باغ که در آن زنان مسلمان شده اند در اعتراض کا, NPR ملی و ثبت نام از شهروندان (NRC) پس از 15 دسامبر Owaisi گفت: “من می خواهم به درخواست نخست وزیر مودی که او توصیف خود را به عنوان یک برادر به زنان مسلمان و سپس چرا او ترس از آنها در حال حاضر.”

Owaisi این اظهارات یک روز پس از نخست وزیر در طول یک انتخابات rallly در دهلی نو گفت که ضد کا تظاهرات در شاهین باغ و دیگر مناطق نمی شد یک تصادف اما سیاسی طراحی برای برهم زدن آرامش در کشور است.

مصرف در حکم BJP بیش از موضوع CAA, Owaisi گفت: برای اولین بار در تاریخ مجلس لایحه را تصویب کرده است که بر اساس دین است.

امروز بی جی پی و دولت ایجاد کرده است “چنین جو در این کشور که ما در حال مبارزه با جنگ برای ما هستی و اگر ما نتوانیم در آن ما خواهد شد به پایان رسید,” او گفت:.

Owaisi گفت: فضای فعلی در این کشور شبیه به یک در سال 1933 در آلمان در حالی که وی از سوی مامورین که حاکم بی جی پی در تلاش است تا هند شبیه به هیتلر آلمان است.

BJP اعضای به شدت اعتراض خود را به سخنان و امور مجلس وزیر Pralhad Joshi خواستار آن شدند که اعتراض, اظهارات Owaisi توان حذف.

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im