‘چرا ما gloating بیش AAP پیروزی’, Sharmistha Mukherjee می پرسد چیدمبرم

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: فوریه 12 سال 2020 11:14:35 am

BJP misinterpreting SC verdict, no clean chit to govt, says Congress leader Sharmistha Mukherjee AICC ملی سخنگوی Sharmistha موکرجی گفت: راه پیش رو برای حزب خواهد نیاز به بیش از فقط اندیشی است. (فایل)

حتی به چندین کنگره رهبران لذت BJP را از دست دادن در دهلی مجمع انتخابات با وجود حزب دوباره رسم خالی در دهلی انتخابات AICC ملی سخنگوی Sharmistha موکرجی دختر رئیس جمهور سابق از تاجران میوه به صدا در کلمه احتیاط برای حزب بزرگ قدیمی.

یک روز بعد از ارشد کنگره رهبر P چیدمبرم اظهار داشت که AAP برنده در حالی که “بلوف و هیاهو از دست رفته”, Mukherjee خواسته وزیر دارایی سابق اگر کنگره تا به حال برون سپاری وظیفه گرفتن در BJP به دولت احزاب است. دهلی دولت تشکیل زندگی می کنند به روز رسانی

“اتحاد کنگره برون سپاری وظیفه شکست دادن BJP به دولت احزاب ؟ پس چرا ما gloating بیش AAP پیروزی به جای اینکه نگران abt ما فاتح? و اگر ” بله ” سپس ما (PCCs) نیز ممکن است نزدیک فروشگاه!” Sharmistha موکرجی گفت: در پاسخ به چیدمبرم را توییت تبریک AAP برای آن ستارگان برنده شدن در دهلی نو که در آن صعود 62 کرسی است.

“AAP برنده بلوف زدن و هیاهو از دست داد. مردم دهلی نو که از تمام نقاط هند را شکست polarising, تفرقه و خطرناک در دستور کار BJP” چیدمبرم بود توییتی روز سه شنبه پس از Arvind Kejriwal رهبری حزب یورش برده و بازگشت به قدرت است.

علاوه بر عدم باز کردن حساب رای به اشتراک گذاری کنگره کاهش یافت به 4.26 این زمان. در 2015, کنگره رو 9.65 درصد از آرا. به عنوان بسیاری از 63 از آن 66 نامزد خود را از دست داده سپرده در این زمان.

در روز سه شنبه Sharmistha موکرجی گفت: راه پیش رو برای حزب خواهد نیاز به بیش از فقط اندیشی است. “ما دوباره نابود در دهلی نو. به اندازه کافی از درون گرایی, زمان برای اقدام در حال حاضر. مفرط تاخیر در تصمیم گیری در بالا فقدان استراتژی و وحدت در سطح دولت demotivated کارگران هیچ مردمی اتصال — همه عوامل. بخشی از سیستم من بیش از حد سهم من از مسئولیت” او هنوز توییتی.

زبان به بیان بسیاری از رهبران کنگره بر این باورند که حزب می تواند امید به احیای تنها زمانی که آن را برطرف رهبری موضوع را در سطح مرکزی را عملی و متنوع مواضع در مسائل تفرقه و ضربه خیابان در مسائل مربوط به امرار معاش مانند بیکاری به طور منظم.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر