Aam Aadmi Party (AAP) موفق به کسب 62 از 70 مونتاژ حوزه (ACs) در دهلی نو با یک رای از 53.6%. این یک تکرار AAP 2015 پیروزی که آن را برنده 67 ACs با یک رای از 54.3%. AAP مجمع پیروزی در تضاد به عملکرد خود را در سال 2014 و 2019 Lok سبها انتخابات که آن را برنده هیچ پارلمانی حوزه (عدد).

این به این معنی است که وجود دارد دو دسته از رای دهندگان که رای AAP در مجمع انتخابات است. برای اولین بار می تواند به عنوان یک هسته رای دهندگان است که باقی می ماند با AAP. دیگر به وضوح شامل رای دهندگان که کویر را در انتخابات ملی برای احزاب دیگر. چگونه این دو گروه ؟ و AAP هسته رای دهندگان پایه بزرگتر در برخی از نقاط دهلی نو نسبت به دیگران ؟

HT را تحلیل کرده است AAP رأی به اشتراک گذاری در حوزه پارلمانی سطح از سال 2013 به بعد به این سوال پاسخ دهد. زمانی که AAP ساخته شده و انتخاباتی خود را اغاز سال 2013 در مجمع انتخابات حمایت خود را به بالاترین سطح خود در دهلی نو PC است که می تواند به عنوان قلب شهر. Chandni Chowk که آن هم واقع در مرکز بود دوم بیشترین رای به اشتراک گذاری برای AAP. این تغییر در 2014 Lok سبها, 2015 مونتاژ و 2019 Lok سبها انتخابات که AAP نظرسنجی بالاترین رای به اشتراک گذاری در شمال-غرب و جنوب دهلی نو عدد.

این نیز نشان می دهد که AAP احتمالا یک مقدار بزرگتر پایه هسته رای دهندگان در این دو عدد که نمی کویر و حتی آن را در طول Lok سبها انتخابات است. انتظار AAP رأی به اشتراک گذاری دستاوردهای بین 2019 مجلس و 2020 مجمع انتخابات کوچکترین بودند در این دو عدد.

اما جالب است که در این انتخابات آن است Chandni Chowk و دهلی نو عدد بوده که بالاترین رای به اشتراک گذاری برای AAP دوباره — شاید نشانه ای است که این گروه از رای دهندگان که رای AAP در طول دولت در انتخابات و بی جی پی و یا حتی کنگره ملی در طول آنهایی که.

در این سال انتخابات مجمع علائم AAP ترین عملکرد سازگار در گذشته پنج انتخابات (سه مونتاژ و دو Lok سبها سنجی) این رقابت در دهلی نو. این را می توان از تفاوت بین بالاترین و پایین ترین رای به اشتراک گذاری در سراسر رایانه های شخصی (برای تحلیل ACs جمع هستند به عدد). این تفاوت به کمترین 5.2 درصد در سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im