پنج هکتار زمین در Dhannipur ایجاد کرد در لکنو-گوراکپور بزرگراه در ایودیا منطقه انتخاب شد سهم را تا سنی مرکزی وقف هیئت مدیره برای ساخت یک مسجد با توجه به تعدادی از دلایل.

برخی از این دلایل شامل سایت نزدیکی به بزرگراه جمعیت مخلوط از نزدیک Raunahi شهر و تاریخ اجتماعی هماهنگی در این منطقه است. این سایت نزدیک به 25 کیلومتر از جایی که رم معبد خواهد آمد تا در ایودیا.

اعلام سهمیه دولت, سخنگوی دولت و وزیر انرژی Shrikant شارما گفت: “زمین 200 متر از بزرگراه ها و دسترسی آسان. آن را به بهترین نقطه از نظر حفظ هماهنگی جمعی و همچنین نظم و قانون.”

همچنین سازمان دیده بان l پخش: ساعت مودی اعلام تشکیل Ram اعتماد معبد در Lok سبها

برخی از مردم محلی گفت: تقاضا توسط چند ایودیا پرستاران است که این مسجد باید واقع در خارج از اصلی parikrama مسیرهای همچنین به نظر می رسد شده اند در نظر گرفته شود.

دولت تا به حال در ابتدا انتخاب سه لکه در بزرگراه در نزدیکی ایودیا قبل از دولت مرکزی zeroed در Dhannipur سایت نزدیک Raunahi شهر میگویند.

در حالی که نهایی زمین برای مسجد, دولت تضمین که آن را در واقع یک مسلمان تحت سلطه در منطقه به طوری که اختلافات بین دو جامعه می تواند به حداقل برسد گفت: دولت مامور دولت که حاضر به توان نام برد.

“این منطقه دارای هیچ سابقه ای از خشونت و اعضای هر دو جامعه شده اند و زندگی در هماهنگی” افسر گفت.

محمد Arshad یک madarsa معلم در فیض آباد در ایودیا منطقه گفت: “این تنها معیار برای انتخاب نقطه.”

پس از دادگاه عالی دستور داده بود برای تخصیص پنج هکتار زمین برای مسجد در آن ایودیا حکم در 9 نوامبر سال گذشته sadhus مقدسان و mahants از معابد و mutts در ایودیا تا به حال خواستار آن شدند که زمین اختصاص داده شود خارج از ‘panchkosi parikarma’ و ’14 کسی parikarma’ مناطق معبد شهر, او گفت:.

Dhannipur خارج از parikarma منطقه, او گفت:.

Mahant Raju دس از Hanumangarhi ایودیا گفت: “دولت ما برآورده تقاضا برای تخصیص دادن زمین برای مسجد در خارج از parikarma منطقه است.”

این مسئول همچنین گفت: ایودیا منطقه دولت اسکن زمین در بزرگراه ها عبور معبد شهر از جمله لکنو – ایودیا بزرگراه ایودیا-گندا, فیض آباد – اکبرپور, ایودیا-Basti و فیض آباد – سولتنپور بزرگراه.

سه سایت در فیض آباد-اکبرپور, ایودیا-Basti و لکنو-ایودیا بزرگراه بودند شارت.

دو لکه بودند در نزدیکی parikarma مسیر بنابراین دولت zeroed در Dhannipur افسر گفت.

تا آنجا که 60 درصد از Raunahi جمعیت متشکل از مسلمانان است. زمین اختصاص داده شده در نزدیکی مزار صوفی سنت Shahgada شاه.

Al-Jame-atul – Islamia اشاره کرد اسلامی حوزه علمیه اهل سنت بریلوی فرقه برخوردار است که نفوذ قابل توجهی در میان مسلمانان در سراسر کشور نیز واقع در Raunahi.

رامش Yadav, 32, روستای سر از Dhannipur گفت: “در حال حاضر هر کس می آید به بازدید از گراند Ram معبد است که انتظار می رود تا در ایودیا را از روی کنجکاوی محض بازدید از روستای ما بیش از حد که در آن BJP دولت انتخاب کرده, کشاورزی, گروه زمین برای مسجد.”

“من حدس می زنم زمین که در آن مسجد می آیند تا تراورس دو روستا Dhannipur و Sheikhpur جعفر. از آنجا که جمعیت مسلمان قابل توجهی در داخل و اطراف Dhannipur و روستاهای مجاور من حدس می زنم زمین قرار گرفته است به تهیه کردن به نیازهای دینی اقلیت” گفت: Yadav, یک فارغ التحصیل در تلفن.

Firoz Khan, فارغ التحصیل اجرا می شود که یک مشترک مرکز خدمات (CSC) در Dhannipur گفت: “تا کنون ما تا به حال دو مسجد اما در حال حاضر ما ممکن است به یکی دیگر. این دو مسجد در Dhannipur شد به اندازه کافی برای ما ایجاد کرد که ندارد یک جمعیت بزرگ. اما مسجد جدید قطعا به ما توجه footfalls و در نتیجه توسعه است.”

بلافاصله پس از دادگاه عالی ایودیا حکم در 9 نوامبر سال گذشته Dhannipur گرم pradhan نزدیک شد عواید مقامات که تا به حال اندازه گیری خالی زمین دولتی در این روستا است.

مقامات وارد روز چهارشنبه دوباره به بیشتر اندازه گیری.

Dhannipur است 77.70 درصد نر نرخ سواد و 62.34 درصد زنان سواد رای با توجه به سرشماری سال 2011.

“این درست است که میزان سواد و آگاهی موثر است در یک روستا که نمی باید هر گونه سابقه جمعی تلخی گفت:” Firoz Khan.

در نوامبر 2018, یوگی Adityanath دولت در حال تصویب تغییر نام از فیض آباد بخش به عنوان ایودیا بود و گفت: این امر شامل ایودیا, Ambedkarnagar, سولتنپور, امتی و منطقه بربنکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im