که نماینده: ‘هند نیاز به گام تا تست از آن است که در این مسیر’

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Abantika Ghosh | دهلی نو | به روز شده: مارس 19, 2020 4:08:31 am

Coronavirus in India, ICMR test, WHO, India Coronavirus Test, COVID-19 test India, India US COVID-19 test, Coronavirus COVID-19, indian express یک دکتر در یک دست کت و شلوار محافظ نشسته در خارج از انزوا بخش برای COVIND-19 بیماران در یک بیمارستان در حیدرآباد. (AP Photo/ماهش کومار یک/فایل)

در حالی که هند هنوز به تصویب سازمان بهداشت جهانی نسخه از “تست آزمون” در برابر رمان coronavirus بیماری (COVID-19), Dr Henk Bekedam که نماینده در هند می گوید Abantika Ghosh که پاسخ بوده است “جامع و قوی”. گزیده ای از مصاحبه:

چگونه به هند شانس در آن COVID-19 دیدگاه تا کنون ؟

هند پاسخ بوده است جامع و قوی است. درست از شروع دولت گرفته چیز بسیار جدی به عنوان منعکس شده در سطح بالایی از تعهد سیاسی از جمله با نخست وزیر خود را.

تلاش های گسترده شده نسبت حاوی گسترش از جمله تقویت نظارت و آزمایشگاهی ظرفیت, تماس, ردیابی و جداسازی.

این (سلامت) وزیر و (اتحادیه بهداشت) وزیر را خواستار شده است ایالات متحده به طور منظم… آنها را بسیج کشورهای بسیار موثر است. همچنین بخش های مختلف و وزارتخانه ها درگیر شدند — آنچه ما تماس بگیرید یک کل-از-دولت رویکرد است. آنها به خوبی بسیج در مورد بزرگتر شیوع بیماری در این مرحله است.

نگرانی وجود دارد که هند را پایه تست خیلی کم است و ما ممکن است از دست رفته موارد است. که SEARO (جنوب شرق آسیا دفتر منطقه ای) مدیر منطقه ای گفت: به همان اندازه است. شما چه نظر ؟

هند نیاز به مرحله تست است و در این مسیر. آنچه مهم است این است که از اواسط ماه مارس به هند شامل آزمایش برای بیماران شدید حاد تنفسی بیماری از سیستم نظارت — این مردم هستند که هیچ سفر و یا تماس با تاریخ است. برخی از نتایج در حال حاضر بیرون آمدن منفی دیگر نتایج خواهد شد تا پایان این هفته.

دو چیز وجود دارد: یکی افزایش ظرفیت دیگر این است که افزایش دامنه. من درک می کنم که هند در حال حاضر با توجه به افزایش محدوده شامل تست های غیر معمول در بیماران مبتلا به ذات الریه. این یکی از درس هایی از سارس (2003).

در موضوع ظرفیت دولت در حال حاضر در حال گسترش ظرفیت قابل ملاحظه ای است. نیز وجود دارد چند آزمون در تجاری طرف که من درک می کنم ICMR در حال حاضر ارزیابی. هنگامی که آنها معتبر خواهد بود وجود دارد یک افزایش نقش بخش خصوصی در تست.

دکتر هنک Bekedam.

بین مستند و تست است که بیشتر راه موثر برای کنترل گسترش عفونت است ؟

موثر ترین راه برای مقابله با شیوع این است که عمل به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. ما هنوز هم امیدواریم که هند در اوایل بخشی از پاسخ به یک بیماری عفونی است و استفاده از یادگیری از جهان است. ما همچنین خوش دولت برای تماس اجتماعی فاصله به عنوان یک استراتژی پیشگیرانه. اجرای موثر این استراتژی خواهد شد یک راه طولانی در کنترل گسترش ویروس همراه با دست-بهداشت و سرفه و عطسه و مقررات. ما امیدواریم که این مراحل منجر خواهد شد مسطح منحنی. در چین در کلیه استانها خارج هوبئی آنها مسطح منحنی عمدتا توسط جامعه استراتژی های مداخله ای مانند این.

حتی اگر 17 متحده/ UTs را تایید کرده اند موارد مهار استراتژی است که رویکرد اصلی. همه کشورهای در حال اجرای این استراتژی است. همچنین آنچه در هند انجام داده است بسیار خوب است تماس, ردیابی و جداسازی. هزاران نفر شده اند دنبال جدا شده و مورد آزمایش قرار زمانی که مورد نیاز است.

وجود دارد هر گونه حرکت در سطح بین المللی برای پایین آوردن هزینه های تست و یا برای تست سریع تر است ؟

این تست در هند از آنچه من درک می کنم این است که در دسترس و بدون هزینه. آن است که یک ویروس جدید, بنابراین ما نیاز به توسعه ابزارهای تشخیص داروها و واکسن برای مبارزه با آن است. کره جنوبی در حال حاضر کاهش زمان تست به 4-5 ساعت. توسعه واکسن طول می کشد زمان.

وجود دارد واکسن در این نسخهها کار در استرالیا, آمریکا و برخی دیگر از کشورها آن را حداقل برای یک سال دیگر قبل از عمومی می توانید از آنها استفاده کنید.

در حال حاضر ICMR منزوی کرده و این ویروس. من هیجان زده در مورد هند درگیر در تحقیقات واکسن و بهتر تشخیص است. این شامل تست سرولوژی که مهم خواهد بود برای به دست آوردن یک ایده بهتر در مورد شیوع.

آن مهم است به درک که سواب گلو روش خطرناک است اگر PPE (personal protective equipment) حق انجام است. من از دست یکی از همکاران در ویتنام در طول شیوع سارس. پزشکان باید بسیار مراقب باشید در حالی که جمع آوری سواب.

در سطح جهان وجود دارد پایان در چشم?

من به نقل از من مدیر کلی: این بیماری همه گیر است که یکی از اولین بیماری های همه گیر است که می تواند کنترل شود. سنگاپور و چین و کره جنوبی نمونه های خوبی هستند. من در پایان گفت: بیایید همه با هم کار کنند و ما کمی برای مبارزه با این بیماری جدید و صاف منحنی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>