کل کشور مبارزه تحت رهبری PM نارندرا: یوگی Adityanath

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath می گوید هندوستان تایمز در مصاحبه ای در مورد اقدامات انجام شده برای کنترل Covid-19 گسترش مستند اقدامات و نگرانی شدند. ویرایش گزیده ای:

چگونه بسیاری از آزمون ها در هر میلیون در حال انجام در حال حاضر و چه اقدامات گرفته برای ارزیابی گسترش ویروس?

کل کشور است و مبارزه با کروناویروس تحت رهبری PM نارندرا. ما در یک نبرد برای نجات بشریت است.

در یکی از آخرین ماه تنها 200 تست می تواند انجام شود در یک آزمایشگاه; امروز 14 آزمایشگاه کاربردی و 2500 تست در حال انجام هستند. تا برای اولین بار دولت شروع به استخر تست. ما را شناسایی کرده اند و مهر و موم نقاط داغ در هر منطقه.

بسیاری از کارگران مهاجر که در حال بازگشت ممکن است قادر به بازگشت به شغل خود را پس از مستند. چگونه دولت مراقبت از هزاران نفر از مردم بیکار?

در طول مستند و پس از آن دولت سعی خواهد کرد برای سرعت بخشیدن به زیرساخت ها و نیروی کار پروژه هایی که ارائه حداکثر اشتغال در یک زمان کوتاه است. همراه با این, ما را بیشتر و بیشتر کارگران تحت MNREGA. دولت همچنین در حال کار بر روی طرح های دیگر. ما تشکیل 11 کمیته برای پیش نویس یک سیاست برای تقویت اقتصاد پس از مستند و به گسترش بیشتر فعالیت های اشتغال.

چگونه مستند فرمت تاثیر دولت در اقتصاد است ؟

ما در حال کار بر روی یک استراتژی بلند مدت است. سیاست هایی هستند که حاوی در همراهی با PM پیام ‘Jaan Bhi جهان Bhi’. معاون سانتی متر Keshav پراساد Maurya است عنوان کمیته به راه اندازی مجدد کار ساخت و ساز در پروژه های بزرگ از بزرگراه, بزرگراه, PWD و عمده آثار از بخش های دیگر. یک کمیته به ریاست وزیر دارایی Suresh خناس را ارائه توصیه های که در آن خدمات به حمل به جلو برای حفظ درآمد رسید و اقدامات برای بخش صنعتی و MSMEs. ما همچنین شروع به کار برای اطمینان حاصل شود که کشاورزان نیست و در صورت هر گونه مشکل در برداشت… ما باید شروع به خرید محصولات در حداقل حمایت قیمت از آوریل 15.

وجود بخش های خاص که در آن شما نیاز به دولت مرکزی کمک ؟

بسته اعلام ساعت ارائه کمک های زیادی به اوتار پرادش است. هر چه بیشتر مراحل باید گرفته شود بستگی دارد توصیه های 11 کمیته.

وجود دارد شکایت در مورد اقدام پلیس در طول مستند.

تا پلیس در حال انجام یک کار ستودنی. مردم می آیند برای دیدن انسانی از پلیس. اگر در طول یک مستند یک فرد درگیر می شود و در هر ممنوع فعالیت پلیس اقدام خواهد شد. در Tablighi Jamaat مورد پلیس جلو آمد و خواستار همکاری خود را. اما در بسیاری از نقاط آنها در مواجه با مقاومت به طوری که آنها در زمان اقدام برای جلوگیری از جامعه انتقال.

وجود مشکلات در تامین مواد غذایی و زنجیره ای. در غرب تا نیشکر کشاورزان آماده بودند برای کاشت. چه مراحل گرفته شده برای اطمینان از وجود اختلالات?

وجود ندارد و عرضه مواد غذایی مشکل است. ما به اندازه کافی جیره…هر کسی نمی جیره داده شده است جیره… ما اجازه کشاورزان برای رفتن به میدان برای نیشکر برداشت… اجازه داده شده است برای باز کردن بذر و کود مغازه ها. نه یک کشاورز در مشکلات روبرو خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>