هشدار از بیماری همه گیر در معرض خطر پس از coronavirus قله در چین

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

جدید کروناویروس به اوج خود رسید در چین اما هنوز هم می تواند رشد به یک بیماری همه گیر سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است به عنوان عفونت قارچ در کشورهای دیگر.

بازارهای مالی رفته اند به یک دم-چرخش بعد از گریم اخبار از مرگ و میر و شیوع بیماری در خاورمیانه و اروپا و آسیا و حتی به عنوان چینی epicentre به نظر می رسد آرام با مرگ و میر در آن پایین به مدت سه هفته.

اما وضعیت بدتر در کشورهای دیگر با بیش از 2000 مورد و 30 مرگ و میر گزارش شده در خارج از کشور باعث قایق از محدودیت های مسافران از آلوده ملل.

کره جنوبی و ایتالیا و ایران باید وارد سایت شوید خصوص افزایش شدید در عفونت و مرگ و میر در حالی که چندین کشور در خاورمیانه گزارش اولین مورد از این رمان coronavirus.

اما چه کسی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyes اصرار داشت این ویروس هنوز هم می تواند موجود ستایش چین شدید قرنطینه اقدامات در شهرهای مختلف برای کمک به جلوگیری از حتی بزرگتر گسترش یافته است.

“برای این لحظه ما شاهد uncontained گسترش جهانی این ویروس هستند و ما شاهد مقیاس بزرگ مرگ” Tedros به خبرنگاران در ژنو است.

وی افزود: این کشورها باید “انجام همه چیز ما می تواند به آماده شدن برای یک پتانسیل همه گیر.”

اصطلاح “بیماری همه گیر” است که مورد استفاده برای توصیف یک بیماری است که گسترش در سراسر متعدد جوامع است.

کره جنوبی – کانون –

کره جنوبی است که بیشترین تعداد از موارد خارج از چین گزارش 60 عفونت بیشتر و بیشتر مرگ و میر در سه شنبه, بالا بردن آن شمار کشته شدگان به هشت نفر و تعداد بیماران به حدود 900.

کره جنوبی شیوع اتحاد حول یک فرقه مذهبی در دائگو در کشور چهارم بزرگترین شهرستان.

این کشور در بالاترین “red” هشدار. به عنوان بخشی از مهار تلاش های تعطیلات مدرسه در سراسر کشور تمدید شد در حالی که 2.5 میلیون نفر از تعجب شد و گفت: برای باقی می ماند در داخل خانه.

مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری خود را مطرح احتیاط سطح هشدار به آمریکایی ها در برابر “تمام غیر ضروری سفر به کره جنوبی”.

ایتالیا که در گزارش هفت کشته و بیش از 200 مورد دارای قفل شده 11 شهرها در حالی که آینده مسابقات فوتبال در سری آ و لیگ اروپا برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته.

با پلیس منینگ بازرسی به اجرای یک محاصره نخست وزیر جوزپه کونته گفته است که ساکنان می تواند به صورت هفته از مستند.

ایران – ترس –

این بیماری — رسما شناخته شده به عنوان COVID-19 — گسترش به کشورهای جدید از جمله افغانستان, بحرین, عراق, کویت و عمان است.

حداقل 12 نفر کشته شده اند در ایران, بالاترین تلفات در خارج از چین است.

اما وجود دارد و نگرانی در این وضعیت ممکن است بدتر از رسما اذعان کرد. نیمه رسمی ایلنا به نقل از یک نماینده مجلس در سخت ضربه قم — مذهبی مرکز-که گفت: 50 نفر کشته شده بود وجود دارد.

دولت ایران را تکذیب کرد, گزارش و متعهد شفافیت.

حتی پس از, مقامات تنها گزارش 64 عفونت در ایران غیر منتظره ای کوچک شماره است که به معنی بسیار بالا میزان مرگ و میر.

مایکل رایان سر که بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت: یک تیم از آژانس سازمان ملل متحد خواهد بود پس از رسیدن به ایران در روز سه شنبه.

اما او هشدار داد در برابر نقشه کشی هر گونه نتیجه گیری در مورد میزان مرگ و میر. ایران “تنها ممکن است تشخیص موارد شدید” از آنجا که این بیماری هنوز در مراحل اولیه است.

کشورهای مختلف باید اقدامات لازم برای جلوگیری از ورود از ایران.

– چین به اوج –

در چین 508 موارد جدید گزارش شد با همه اما نه در مرکز در مرکز استان هوبی. اگر چه که بود تا از 409 روز دوشنبه آن بسیار پایین تر از عفونت های جدید گزارش فقط یک هفته پیش.

چین تلفات رسیده 2,663 روز سه شنبه پس از 71 بیشتر مردم درگذشت.

که Tedros گفت: این بیماری به اوج خود رسید و در چین بین ماه های ژانویه 23 فوریه 2.

چین قرار داده است برخی از 56 میلیون در هوبئی و سرمایه خود را تحت قرنطینه از اواخر ماه گذشته در حالی که مناطق دیگر را تصویب کرده اند که برخی از انواع سفر محدودیت و اقدامات لازم برای نگه داشتن میلیون ها نفر بیشتر مردم در داخل خانه.

بروس Aylward رهبر یک که ماموریت کارشناسان بین المللی گفت: اواخر دوشنبه از آن زمان برای چین شروع به بلند کردن برخی از محدودیت.

“بدیهی است که آنها می خواهند به جامعه بازگشت به حالت نرمال ظاهر از آنچه احتمالا جدید است عادی به دلیل این ویروس ممکن است در اطراف… برای ماه” Aylward گفت.

انعکاس ناآرامی در بازارهای جهانی سقوط روز دوشنبه با وال استریت خاموش 3.6 درصد است.

معامله خرید کمک برخی از بازارهای آسیایی به سبز در روز سه شنبه اما ناآرامی باقی مانده با توکیو انداختن 3.0 درصد با ناهار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>