هشدار جدید شیوع ابولا در کنگو چهره کسری بودجه

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

سازمان بهداشت جهانی روز سه شنبه گفت آن مواجه است “جدی کسری بودجه” به نبرد جدید شیوع ابولا از راه دور در گوشه شمال کنگو در میان جهانی Covid-19 بیماری همه گیر.

این $1.75 میلیون مطرح شده تا کنون تنها برای چند هفته که هشدار داد و افزود که پاسخ تلاش است به خصوص گران به دلیل چقدر دشوار است برای گرفتن تيم سلامت و تامین به مناطق جنگلی در منطقه است.

در حال حاضر وجود داشته است 24 مرگ و میر پس از وقوع اعلام شد در تاریخ 1 ژوئن. ظهور ابولا در کنگو شمالی Equateur استان آمد فقط به عنوان جهان دوم مرگبارترین شیوع ابولا را پایان خود نزدیک شد.

“پاسخ به ابولا در میان Covid-19 همه گیر و پیچیده است اما ما نباید اجازه Covid-19 برای منحرف کردن اذهان ما را از مقابله با دیگر فوری تهدید سلامت” دکتر گفت: Matshidiso Moeti که با مدیر منطقه ای برای آفریقا است.

بودجه کمبود را تهدید می کند به باز کردن دستاوردهای اولیه در این بیماری همه گیر. زمانی که Equateur استان گذشته تا به حال موارد ابولا در سال 2018 آن زمان مقامات بهداشتی دو هفته به شروع واکسیناسیون مردم است. این زمان در اطراف, به تیم واکسیناسیون بسیج شدند ظرف چهار روز از وقوع اعلام Moeti گفت.

هیچ مجوز واکسن وجود زمانی که ابولا کشته شدن بیش از 11000 نفر در غرب آفریقا بین 2014-2016. پس از حوادث پدید آمده در شرق کنگو در ماه اوت سال 2018 سلامت تیم در نهایت قادر به مبارزه با این بیماری با دو واکسن.

هنوز اطلاعات غلط در مورد کسانی که واکسن شکوفا در منطقه به مدت طولانی موجب ویرانی توسط شبه نظامیان مسلح. جوامع ترس از خارجی ها در برخی موارد حاضر اجازه می دهد تا سلامت تیم های در اجازه می دهد که ویروس به گسترش است.

حداقل 2,280 نفر از ابولا بیش از نزدیک به دو سال طول اپیدمی در شرق کنگو قبل از آن به پایان رسید در ژوئن 25.

قبلی شیوع بیماری در شمال کنگو شده اند بیشتر محدود — 2018 یک کشته و 33 نفر قبل از آن را تحت کنترل در آورد در ماه.

کنگو بهداشت مقامات تعیین شده از طریق توالی ژنتیکی که شیوع جدید در شمال است و ربطی به این بیماری همه گیر در شرق

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>