که خواستار آفریقایی عضو اتحادیه برای همکاری با یکدیگر در برابر Covid-19

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

سازمان جهانی بهداشت هشدار داد پنج شنبه به نظام سلامت خواهد بود مجهز به بیمار پاسخ به مرگبار شیوع کروناویروس باید موارد شروع به تکثیر در این قاره. که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus به نام اتحادیه آفریقا کشورهای عضو “به گرد هم می آیند به تهاجمی تر در حمله به” ویروس شناخته شده به عنوان COVID-19.

“بزرگترین نگرانی ما همچنان پتانسیل برای COVID-19 به گسترش در کشورهای ضعیف تر سیستم های بهداشتی” Tedros صحبت با لینک ویدئو از ژنو گفت: در طول یک جلسه از وزرای بهداشت در AU ستاد در آدیس آبابا.

شیوع آغاز شد که در ماه دسامبر در حال حاضر از کشته شدن بیش از 2200 نفر و آلوده بیش از 75,500 در چین است.

بیش از 1,150 مردم را نیز آلوده شده است خارج از چین اگر چه مصر تنها کشور آفریقایی به ثبت یک مورد تایید شده.

شده اند وجود دارد بیش از 200 مورد مشکوک به در که آفریقایی منطقه که شامل اکثر کشورهای آفریقایی هر چند تقریبا همه تایید شده است منفی مدیر منطقه ای Matshidiso ربکا Moeti گفت شنبه.

اما اگر COVID-19 شروع به گسترش در قاره آفریقا سیستم های سلامت را در تلاش برای درمان بیماران مبتلا به علائم مانند نارسایی تنفسی سپتیک شوک و چند ارگان شکست که Tedros گفت.

“این بیماران نیاز به مراقبت های ویژه با استفاده از تجهیزات تنفسی و پشتیبانی ماشین آلات که همانطور که می دانید در تامین کوتاه مدت در بسیاری از کشورهای آفریقایی و این موجب نگرانی است.”

AU رئیس کمیسیون موسی Faki Mahamat گفته مقامات را “شدید اقدامات کنترلی و پیشگیرانه”.

“عزیز ما در قاره آفریقا است که به خصوص در معرض خطر به دلیل نسبتا شکننده سیستم های سلامت,” او گفت:.

کشورهای آفریقایی شده اند تقلا برای توسعه ظرفیت آزمون برای COVID-19.

در سه هفته تعدادی از کشورهای آفریقایی قادر به انجام آزمون خود را شروع به پریدن کرد از دو تا 26 Moeti گفت.

چندین آفریقایی هواپیمایی از جمله کنیا ایرویز را به حالت تعلیق پروازها به مقصد چین اگر چه این قاره بزرگترین حامل Ethiopian Airlines نگه داشته است آن چین راه باز است.

لیو یوخی چین سفیر طلا در روز شنبه مقامات به سهولت و محدودیت های مسافرتی “من امیدوارم که هر کس می خواهد آرامش و هدف. بیش از حد وحشت در واقع می تواند افزایش, بیماری,” او گفت:.

“این است که در سختی و واقعا دشوار است که شما واقعا بدانید که دوستان خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>