که دیدار دو تیم چین در هفته آینده به بررسی ریشه های کروناویروس

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

در میان نگرانی های جهانی که در چین به تاخیر افتاد دادن اطلاعات در مورد رمان coronavirus شیوع یک تیم از WHO (سازمان بهداشت جهانی) بازدید خواهد کرد این کشور هفته آینده به منظور بررسی ریشه های ویروس و گسترش آن به انسان است.

این دیدار برگزار خواهد شد بیش از شش ماه پس از این که کشور در چین برداشت بیانیه ای از ووهان شهرداری کمیسیون بهداشت در مورد ‘پنومونی ویروسی’. که مدیر کل Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus صحبت کرد در ماه ژانویه در مورد توافق با چین برای اعزام یک تیم از کارشناسان بین المللی “در اسرع وقت” به کار بر روی افزایش درک از وقوع.

Covid-19 تن کشته و بیش از 500,000 نفر در جهان و مرگ و میر افزایش روز به روز.

در یک مصاحبه اختصاصی با آنی,,,,, Dr Soumya Swaminathan رئیس دانشمند چه کسی گفت که یک “تحقیق کامل” باید انجام شود به ریشه های این ویروس است.

او گفت که که کار کرده است با دولت چین برای بازدید. “یک تیم در حال رفتن به چین هفته آینده به بررسی ریشه های ویروس” Swaminathan گفت: ANI.

“آنچه مورد نیاز است در حال حاضر خوب است تحقیقات رفتن قبل از دسامبر به پیدا کردن جایی که و چگونه آن را شروع به پریدن کرد از حیوان به انسان است. وجود دارد هر گونه متوسط حیوانی یا نه و یا آن را به طور مستقیم شروع به پریدن کرد از خفاش به انسان است که همچنین ممکن است ؟ خفاش ها دخیل شده اند در دیگر بیماری های ویروسی — Nipah به عنوان مثال. ممکن است آن آمد به طور مستقیم. همچنین ممکن است که متوسط حیوانات-مثل در مورد سارس. که تحقیق کامل هنوز هم نیاز به انجام,” او گفت:.

Dr Swaminathan گفت که دولت چین گزارش شده بود شیوع “نوعی ذات الریه موارد” از ووهان در دسامبر 31.

“ما که کشور در چین آن را برداشت و در تاریخ 1 ژانویه که فعال بین المللی آن مکانیزم هایی که ما به عنوان بخشی از مقررات بین المللی بهداشت در هر زمان وجود دارد هر گونه سیگنال های جدید می شود گزارش شده است. آن را منتقل به هر کس به طوری که تمام جهان می داند در مورد آن,” او گفت:.

Dr Swaminathan گفت که توالی نشان می دهد که این ویروس باعث Covid-19 بسیار شبیه به خفاش ویروس ها.

“ما نمی دانیم بیش از آن است که در این معنا کجا و چگونه از آن نشات گرفته است. ما می دانیم که از ویروس توالی آن است که بسیار شبیه به خفاش ویروس ها. بسیاری از مطالعات انجام شده در جنوب شرق آسیا نشان می دهد که خفاش ها تعداد زیادی از coronaviruses. وجود بیش از 500 نوع از coronaviruses. نیز وجود دارد که مطالعات قبلی نشان می دهد که جمعیت ساکن در جنوب چین و حتی در دیگر کشورهای جنوب شرق آسیا باید آنتی بادی به coronaviruses” او گفت:.

همه گیر رشد کرده است به بیش از 10 میلیون مورد و موجب شده است تا بیش از 500 ، 000 مرگ و میر در سراسر جهان است.

این که مدیر کل صحبت کرده بود در 29 ژانویه قرارداد خود را با رئیس جمهور چین است که سازمان می تواند یک تیم از کارشناسان بین المللی به چین “در اسرع وقت” به کار با دولت در افزایش درک از شیوع و راهنمای واکنش جهانی تلاش.

در 31 دسامبر سال گذشته که کشور در چین برداشت رسانه ها بیانیه ووهان شهرداری کمیسیون بهداشت از وب سایت خود را در موارد ویروسی پنومونی’ در ووهان. روز بعد که اطلاعات درخواست شده در این گزارش مجموعه ای از پنومونی آتیپیک موارد در ووهان از مقامات چینی.

که گزارش شده در ژانویه 9 که مقامات چینی تعیین کرده اند که شیوع این بیماری ناشی از یک رمان coronavirus. این سازمان گفت: در 11 فوریه که این بیماری ناشی از رمان coronavirus را می توان نام برد Covid-19.

شده اند وجود دارد گزارش ها از چین به تاخیر انداختن اطلاعات و هشدار در مورد رمان coronavirus که می تواند کمک در مهار گسترش آن در روز اول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>