که می بیند عفونت افزایش رکورد 228k در یک روز

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

سازمان بهداشت جهانی (WHO) گزارش داد یک رکورد افزایش جهانی coronavirus موارد در روز جمعه با تعداد رو به افزایش 228,102 در 24 ساعت گذشته.

در ایالات متحده که در حال رانندگی جهانی افزایش تعداد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گرفته است به دیگر مقاومت در برابر پوشیدن ماسک و حتی به عنوان کشور همچنان شاهد افزایش جدید Covid-19 عفونت که رفت یک رکورد 65,551 در یک روز.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز که او را به پوشیدن ماسک در طول یک احتمال مراجعه به بیمارستان نظامی والتر رید در بتسدا در مجاور ایالت مریلند در روز شنبه. “شما در یک بیمارستان, بنابراین من فکر می کنم آن را بسیار مناسب چیزی (به پوشیدن ماسک),” او گفت:.

رئیس جمهور ایالات متحده بوده است امتناع از استفاده از پوشش صورت خود را, از اوایل ماه مارس.

ایالات متحده در مجموع caseload بیش از 3.1 میلیون, با حداقل 133,000 مرگ و میر.

Remdesivir مرتبط با 62 درصد کاهش در خطر مرگ

Gilead Sciences’ remdesivir کاهش خطر مرگ و میر برای Covid-19 بيمار با 62 درصد در مقایسه با استاندارد مراقبت با توجه به تجزیه و تحلیل جدید از داده های آزمایشی منتشر شده توسط داروسازی.

این تجزیه و تحلیل مقایسه با اواخر مرحله داده های آزمایشی با دنیای واقعی درمان است. جلعاد را ارائه یافته های مجازی Covid-19 کنفرانس به عنوان بخشی از 23rd, کنفرانس بین المللی ایدز.

این تجزیه و تحلیل نشان داد که مرگ و میر در بیماران تحت درمان با remdesivir بود 7.6% در روز 14 در مقایسه با 12.5% بيماران مصرف نمی remdesivir. این تجزیه و تحلیل نشان داد 74.4 درصد از remdesivir درمان بیماران بهبود روز 14 برابر 59 درصد از بیماران دریافت کننده استاندارد مراقبت به تنهایی.

که گفت: در روز جمعه که آن را هنوز هم ممکن است به شیوع کروناویروس تحت کنترل حتی اگر مورد تعداد بیش از دو برابر در شش هفته گذشته. که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: نمونه هایی از ایتالیا و اسپانیا و کره جنوبی و هند بزرگترین زاغه نشان داد که با این حال بد شد شیوع این ویروس هنوز هم می تواند reined در طریق اقدام تهاجمی. “در شش ماه موارد بیش از دو برابر” Tedros گفته مجازی کنفرانس مطبوعاتی در ژنو است. اما “نمونه های بسیاری وجود دارد که آن را هنوز هم می تواند به ارمغان آورد تحت کنترل” گفت: Tedros.

در سنگاپور یک انتخابات عمومی برگزار شد در روز جمعه تحت cloud از این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>