که در گزارش ثبت افزایش روزانه در جهانی Covid-19 موارد برای دومین روز …

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

سازمان بهداشت جهانی گزارش ثبت افزایش جهانی coronavirus موارد برای دومین روز متوالی با تعداد رو به افزایش 259,848 در 24 ساعت.

بزرگترین افزایش می دهد به گزارش روز شنبه بودند از ایالات متحده و برزیل و هند و آفریقای جنوبی با توجه به یک گزارش روزانه است. قبلی که ضبط برای موارد جدید بود 237,743 در روز جمعه. مرگ و میر افزایش 7,360 بزرگترین یک روز افزایش از ماه مه 10. مرگ و میر شده است به طور متوسط 4,800 یک روز در ماه جولای و کمی از میانگین 4,600 در روز در ماه ژوئن.

مجموع جهانی coronavirus موارد پیشی 14 میلیون در روز جمعه با توجه به رویترز شمارش مارک یکی دیگر از نقطه عطف در گسترش این بیماری است که به کشته شدن نزدیک به 600000 نفر در هفت ماه. افزایش بدان معنی است که 1 میلیون نفر گزارش شد در کمتر از 100 ساعت است.

این که گزارش 71,484 موارد جدید در ایالات متحده 45,403 در برزیل 34,884 در هند و 13,373 در آفریقای جنوبی.

هند روز جمعه شد سومین کشور در جهان به رکورد بیش از 1 میلیون موارد جدید coronavirus پشت تنها ایالات متحده و برزیل است. اپیدیولوژی می گویند هند است که هنوز هم به احتمال زیاد ماه از ضربه اوج آن است.

موارد در برزیل عبور از 2 میلیون مارک در روز پنج شنبه به دو برابر در کمتر از یک ماه و با اضافه کردن حدود 40,000 موارد جدید در روز. یک درهم آمیخته از دولت و شهرستان پاسخ برگزار کرده است تا ضعیف در برزیل در غیاب محکم سیاست هماهنگ از دولت فدرال است.

ایالات متحده که منجر با جهان با بیش از 3.7 میلیون موارد نیز سعی در جلوگیری از شیوع این بیماری در کشور و در سطوح محلی تنها با موفقیت محدود است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>