که رد ‘چین-محور” شارژ پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

سازمان بهداشت جهانی مقامات روز چهارشنبه را تکذیب کرد که بدن “چین-محور” و گفت که در مرحله حاد یک بیماری همه گیر نشده بود این بار به کاهش بودجه پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که قرار دادن سهم در خود نگه دارد.

ایالات متحده بالا کمک کننده به ژنو مستقر در بدن است که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تا به حال صادر مشاوره بد در طول جدید شیوع کروناویروس.

آمریکا کمک به کسانی که در سال 2019 بیش از 400 میلیون دلار تقریبا دو برابر کشور 2 بزرگترین اهدا کننده با توجه به آمار منتشر شده از وزارت امور خارجه ایالات متحده. چین کمک $44 میلیون آن را گفت.

“ما هنوز در مرحله حاد یک بیماری همه گیر بنابراین در حال حاضر زمان به عقب کاهش بودجه” دکتر هانس Kluge که مدیر منطقه ای برای اروپا گفته مجازی جلسه توجیهی که در مورد خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات.

دکتر بروس Aylward ارشد مشاور است که مدیر کل نیز در دفاع از U. N. آژانس روابط با چین گفت: کار خود را با پکن مقامات مهم بود به درک شیوع آغاز شد که در ووهان در ماه دسامبر.

“این کاملا بحرانی در اوایل این شیوع به دسترسی کامل به همه چیز ممکن است برای دریافت بر روی زمین و کار با چینی ها برای درک این,” او گفت.

“این چیزی است که ما با هر سخت-آمار کشوری مانند اسپانیا و هیچ ربطی به چین به طور خاص است.”

Aylward که رهبری که متخصص ماموریت به چین در ماه فوریه در دفاع از کسانی که توصیه به نگه داشتن مرزهای باز کرد و گفت که چین کار کرده بود “بسیار سخت” برای شناسایی و تشخیص زود هنگام موارد و اطلاعات تماس خود را و اطمینان حاصل شود که آنها نه سفر.

“چین کار بسیار سخت و خیلی زود در یک بار آن را درک آنچه در آن بود در برخورد با سعی و شناسایی و تشخیص همه موارد بالقوه به مطمئن شوید که آنها را آزمایش به ردیابی تمام تماس نزدیک و مطمئن شوید که آنها در قرنطینه به طوری که آنها در واقع می دانستند که در آن ویروس بود که در آن خطر بود,” او گفت:.

“سپس آنها ساخته شده آن را بسیار روشن است که این افراد نمی خواهد و نمی تواند سفر در داخل کشور اجازه دهید به تنهایی بین المللی,” او اضافه شده است.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus شده است اسراف در ستایش خود را از چین از اوایل شیوع ستایش رئیس جمهور چین را “نادر رهبری”.

دیوید Heymann یک استاد در دانشکده بهداشت لندن و پزشکی گرمسیری که رهبری که در پاسخ به سارس در سال 2003 شیوع گفت که هر متحده آمریکا به قطع بودجه خواهد بود یک ضربه بزرگ.

“اگر که از دست می دهد کمک های مالی خود را در آن نمی تواند همچنان به انجام کار خود را. آثار آن را در بودجه رشته کفش در حال حاضر” Heymann گفت: در لندن است. “البته آن فاجعه بار خواهد بود برای کسانی که به از دست دادن منابع مالی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>