“چه کسی می دانست که فرد با چنین گناه صورت خواهد…’: CM Gehlot کباب Sachin خلبان

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

راجستان وزیر Ashok Gehlot تبدیل گرما در سابق معاون Sachin خلبان در روز دوشنبه هنگامی که او مورد انتقاد قرار شورشی رهبر با “بی چهره” را برای تلاش برای بیرون راندن دولت او.

Gehlot که در مصاحبه با یک کانال تلویزیونی اعتراف کرد که او در این شرایط صحبت کردن با سابق خود را ندارد 2 برای 18 ماه گذشته متهم خلبان مشغول به کار در cahoots با بی جی پی برای پایین آوردن دولت او.

“او (Sachin خلبان) بود توطئه از شش ماه گذشته با بی جی پی را پشتیبانی می کند. هیچ کس اعتقاد من وقتی که من می گویند که توطئه در جریان است برای سرنگونی دولت است. هیچ کس نمی دانست که یک فرد با چنین چهره بی گناه خواهد چنین کاری بکند. من در اینجا به فروش سبزیجات هستم سانتی متر” Gehlot به نقل از به نقل از خبرگزاری ANI.

هفته گذشته Gehlot گرفته بود یک ضربه تند وشدید زدن خلبان در گفتن mediapersons که “زبان انگلیسی خوب به تلویزیون خوب بایت و خوش تیپ بودن” بود و نه همه چیز را در سیاست است.

خلبان که رد پیوستن به BJP اخراج شد به عنوان معاون وزیر و پرادش کنگره رئیس کمیته هفته گذشته بیش از شکست خود را برای حضور در دو کنگره قانونگذاری حزب جلسات و منجر به یک شورش علیه سانتی متر است. 42 ساله و رهبر و MLAs حمایت از او بوده است در خدمت اطلاع مجلس سخنران. آنها را به دادگاه تجدید نظر علیه این بلندگو را متوجه در راجستان دادگاه عالی.

حتی اگر حزب ساخته شده است که تلاش های مکرر برای رسیدن به خلبان با اعتبار پیشرو کنگره موفق 2018 مجمع انتخاباتی سانتی متر Gehlot مصرف شده است بازدید در مجلس را متهم کرده که او بارها و بارها از تلاش برای سرنگونی دولت است.

متضاد وضعیت خود را MLAs با کسانی که در تیم خلبان CM ادعا شده که این دومی برگزار شد در برابر خواسته های خود شده اند و خواستار او. اوایل امروز یک ویدیو ظاهر که در آن Gehlot و MLAs در رفت و آمد مکرر دیده می شد آواز “همهمه honge kamyab (We shall overcome)”.

“ما MLAs ماندن بدون هیچ گونه محدودیت اما آنها برگزار می شود خود را (MLAs) اسیر. آنها در حال تماس با ما و گریه بیش از تلفن در حالی که توضیح مصیبت خود را. شخصی خود را در گوشی های تلفن همراه ربوده شده اند. برخی از آنها می خواهید برای پیوستن به ما” گفت: CM Gehlot.

روز یکشنبه کنگره در راجستان-شارژ Avinash پند و گفت: می گیرید در “شایستگی” آیا اجازه می دهد تا برخی از شورشی MLAs به کنگره برابر شده است.

بیش از آخر هفته دو MLA از یک منطقه ای لباس متعهد حمایت Gehlot دولت و ارسال نامه های حمایتی به سانتی متر.

Sachin خلبان زمانی که درام شروع فلسطینی در حمایت از 30 MLAs اما این تعداد در حال حاضر در 18. از سوی دیگر Gehlot مدعی حمایت از بیش از 100 MLAs. در 200 عضو مجمع 101 اکثر خوانده شده را علامت. با 72 MLAs این BJP شده است تماشای این تحولات از حاشیه.

اتحادیه وزیر Gajendra سینگ Shekhawat که به توطئه برای سرنگونی دولت پس از audiotapes به نظر می رسد این تصور که او یکی از طرفین در این ادعا بحث به بی ثباتی دولت گفت که او آماده به صورت یک تحقیق اما پلیس باید اول بررسی صحت این کلیپ های صوتی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>