که انکار و نادیده گرفتن تایوان اوایل coronavirus هشدار

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

سازمان جهانی بهداشت روز جمعه را تکذیب کرد داشتن خار تایوانی هشدار در انسان به انسان انتقال کروناویروس جدید به زودی پس از آن شیوع در چین در اواخر سال گذشته.

آمریکا را متهم به بدن “قرار دادن سیاست اول” با نادیده گرفتن تایوان هشدار در اواخر ماه دسامبر و در نتیجه کمک به پکن پنهان کردن بیماری همه گیر گرانش.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده است که خودداری از کمک های مالی برای کسانی که در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر است که آلوده بیش از 1.5 میلیون نفر در سراسر جهان پس از ظهور در ووهان چین.

ایالات متحده روز پنجشنبه گفت که “عمیقا آشفته است که تایوان اطلاعات نکردن از جهانی سلامت جامعه به عنوان منعکس شده که 14 ژانویه 2020 بیانیه ای که وجود دارد هیچ نشانه ای از انسان به انسان انتقال”.

اما روز جمعه به ژنو مستقر در سازمان ملل متحد بدن فرستاده می شود AFP یک ایمیل که در آن آن را رد اتهامات عنوان شده علیه.

که گفت آن را دریافت یک ایمیل در 31 دسامبر از مقامات تایوانی که با اشاره به “گزارش های مطبوعاتی از موارد پنومونی آتیپیک در ووهان و ووهان مقامات معتقد بودند “این بود سارس” و یا سندرم حاد تنفسی شدید که به کشته شدن 774 نفر در سال 2002 و 2003.

“وجود دارد هیچ اشاره ای در این پست از انسان به انسان انتقال” که نگهداری می شود.

سازمان ملل متحد در بدن گفت: آن را به حال خواسته مقامات تایوانی نشان می دهد که چگونه آن را “ارتباط با ما” سوء ظن خود را در مورد انتقال اصرار دارد: “ما تنها از این امر آگاه ایمیل تک است که باعث می شود هیچ اشاره ای انتقال بین انسان”.

“اما ما نمی دریافت یک پاسخ به” چه کسی گفت.

آن رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus که رهبران جهان خواست “به politicise ویروس” دریافت کرده است که حمایت از دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ که گفته بود به انتقاد یک “ضروری” سازمان”.

روابط بین چه کسانی و تایوان بوده است تیره و تار و حتی قبل از همه گیر اما بدتر شده و حتی بیشتر در طول سه ماه گذشته.

منتقدان Tedros را متهم کرد که تحت رهبری خود را از بودن بیش از حد نزدیک به پکن و افتخاری از چین در پاسخ به کوروناویروس.

برخی از کارشناسان بهداشت عمومی می گویند که که چاره ای جز همکاری با چین برای حفظ دسترسی در ووهان.

چین در نظر تایوان — یک خود حاکم دموکراسی که در آن سرزمین اصلی را در شکست ملی فرار کرد و در سال 1949 — به یک استان انتظار الحاق و به دنبال حذف آن از تمام سازمان های بین المللی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>