رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اخراج تازه سالوو در سازمان بهداشت جهانی را متهم کرده که رئیس آن از جانبداری با چین و “politicising” coronavirus همه گیر در حالی که تکرار خود را تهدید به توقف آژانس سازمان ملل متحد را بودجه.

مغلوب ساختن پیشی جستن شمار می آید یک روز پس از رییس جمهور آمریکا تهدید به قرار دادن یک “بسیار قدرتمند” بر ما نگه’ بودجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) و انتقاد از آن برای داشتن “از دست رفته تماس” در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن ناودان ژنو بر اساس سازمان بهداشت جهانی برای آن اوایل ارشاد با هدف مقابله بین المللی گسترش coronavirus . رئیس جمهور تازه شمار می آید که پس از مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار داد در برابر سیاسی Covid-19 و گفت که این حرکت تنها در نتیجه “بسیاری از کیسه های بدن”.

“اگر شما می خواهید به بهره برداری می شود و اگر شما می خواهید به بسیاری از کیسه های بدن, سپس شما [سیاسی این ویروس]. اگر شما نمی خواهید بسیاری از کیسه های بدن, سپس شما خودداری از سیاسی کردن آن” Ghebreyesus روز چهارشنبه گفت:.

ساعت بعد در کاخ سفید کنفرانس تهمت توافق کردند که Covid-19 نباید سیاسی اما ادعا شده که این که رئیس بود انجام دقیقا همان است که بود و جانبداری با چین است.

“وقتی او (Ghebreyesus) می گوید: سیاسی او سیاسی. که نباید. ما صرف $450 میلیون سال گذشته صدها میلیون نفر در سال های گذشته. و آنها را به انجام بهتر از آن است. آنها برای انجام بهتر. هنگامی که شما در مورد سیاست صحبت کنند من نمی توانم باور کنم که او صحبت کردن در مورد سیاست نگاهی به رابطه آنها را به چین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در پاسخ به یک سوال.

“چین صرف $42 میلیون. ما صرف $450 میلیون دلار و همه چیز به نظر می رسد چین در راه است. که درست نیست. این منصفانه نیست برای ما. و راستش این منصفانه نیست برای جهان است,” او گفت:.

ایالات متحده reevaluating کمک های مالی خود را با توجه به این که وزیر امور خارجه مایک Pompeo خبرنگاران در کاخ سفید است.

“این است که بسیار سازگار با آنچه که رئیس جمهور تهمت و گفت: از آغاز مبارزات انتخاباتی خود. سازمان به کار,” او اضافه شده است.

“آنها باید برای ارائه نتایج که برای آنها در نظر گرفته شده بودند و ما نیاز به مطمئن شوید که تنها که اما هر سازمان بین المللی که ما پول مالیات دهندگان و آن را به آنها به نفع امریکا ما نیاز به مطمئن شوید که آن است که ارائه این مالیات دهندگان دلار است. این است که هیچ تفاوتی در این رابطه” آمریکایی دیپلمات است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت که که تا به حال به آن حق اولویت.

“من فکر می کنم آنها باید از اولویت های خود را راست و اولویت های خود را در حال که همه به درستی درمان می شود, هر کشور است. و به نظر نمی رسد که راه” او گفت:.

“به نظر نمی رسد که راه به طوری که ما می رویم به انجام مطالعه و تحقیق و ما در حال رفتن به یک عزم راسخ به آنچه که ما انجام می دهند. در ضمن ما در حال عقب نگه داشتن ما در حال رفتن بسیار ناعادلانه به ایالات متحده تومان 452 میلیون دلار در مقایسه با دلار 42 میلیون است که به سازمان بهداشت جهانی است. که خوب نیست که خوب نیست عادلانه نیست,” او گفت:.

“عادلانه نیست و کشورهای دیگر به عنوان شما می دانید نیز به بسیار قابل ملاحظه ای کمتر از ایالات متحده و جهان که اشتباه کردم. منظورم این است که آن را بسیار اشتباه در بسیاری از آنها در اشتباه بودند. آنها نیز به حداقل رسیده تهدید بسیار به شدت و خوب نیست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در یک بیانیه سناتور پاتریک لیهی گفت که نیاز به اصلاحات فقط به عنوان آن نیاز به حمایت قوی ایالات متحده و کشورهای دیگر به منظور انجام کار خود را.

“اما این شکایت همچنین درخواست به رئیس جمهور تهمت که نادیده گرفته متعددی هشدارهای عنوان تهدید با تخفیف علم پزشکی و از دست دادن وقت با ارزش است که می تواند زندگی های بی شماری را نجات داد” این سناتور دموکرات گفت. “او در ادامه به بی شرمانه و بی وقفه سعی در تغییر مسئولیت خود فاجعه در پاسخ به کروناویروس به هر کسی و هر کس به جز خودش. این مردم آمریکا که به شدت نیاز به رهبری جدید” لیهی گفت.

سناتور تد کروز در مصاحبه با هوستون Michael Berry, نشان می دهد, ادعایی است که اگر چین رفتار مانند یک دولت مسئول این بحران شده است می تواند جلوگیری.

این می تواند به طور بالقوه شده موجود در منطقه که در آن شیوع رخ داده است اما آنها آن را رد کرده و آنها را سرکوب آن, او گفت:.

“سازمان بهداشت جهانی عمل کرده و به عنوان دست نشانده و سخنگوی کمونیست چین دولت اصرار coronavirus تا به حال هیچ خطر انتقال انسان به انسان… سازمان بهداشت جهانی بود که به چین گسترش این تبلیغات. بسیاری از مرگ و میر ما را دیده اند در سراسر جهان در حال یک نتیجه مستقیم از چینی coverup” کروز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im