که خواستار به سطح شیب دار بالا دگزامتازون برای تولید Covid-19 بيمار

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

سازمان بهداشت جهانی به نام روز شنبه برای افزایش سریع تولید استروئید دگزامتازون, بعد از انگلیسی, آزمایش های بالینی آن را تا به حال زندگی-صرفه جویی بالقوه برای انتقادی-بیماری کروناویروس بیماران.

محققان به رهبری یک تیم از دانشگاه آکسفورد تجویز دگزامتازون به بیش از 2000 به شدت بیمار بیماران بستری با کروناویروس جدید.

در میان کسانی که تنها می تواند نفس کشیدن با کمک دستگاه تنفس مصنوعی آن کاهش مرگ و میر 35 درصد است.

“اگر چه این داده ها هنوز هم مقدماتی اخیر پیدا کردن که استروئید دگزامتازون است صرفه جویی در زندگی بالقوه برای بدحال COVID-19 بيمار به ما بسیار مورد نیاز به دلیل جشن” چه کسی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفته مجازی کنفرانس خبری در ژنو است.

“چالش بعدی این است که برای افزایش تولید و به سرعت و عادلانه توزیع دگزامتازون در سراسر جهان با تمرکز بر روی که در آن مورد نیاز است.

“تقاضا در حال حاضر رسید و زیر بریتانیا از نتایج آزمایش نشان دگزامتازون را روشن بهره مند شوند.

“خوشبختانه این ارزان پزشکی و وجود دارد بسیاری از دگزامتازون تولید کنندگان در سراسر جهان است که ما با اعتماد به نفس می تواند سرعت بخشیدن به تولید.”

یک کم استروئید با دوز دگزامتازون شده است در بازار برای بیش از 60 سال و معمولا در خدمت به کاهش التهاب.

این که صرفا که دگزامتازون تنها باید مورد استفاده قرار گیرد برای بیماران مبتلا شدید یا انتقادی بیماری تحت نظارت بالينی.

هیچ شواهدی وجود ندارد که این دارو برای بیماران مبتلا به بیماری خفیف و یا به عنوان یک اقدام پیشگیرانه و آن می تواند باعث آسیب و Tedros گفت.

تعداد تایید coronavirus موارد در سراسر جهان شده است در صدر نه میلیون, با توجه به خبرگزاری فرانسه شمارش با استفاده از منابع رسمی.

“به نظر می رسد که تقریبا هر روز ما رسیدن به یک جدید و ترسناک رکورد” گفت: Tedros.

“برخی از کشورهای در حال ادامه برای دیدن یک افزایش سریع در موارد و مرگ و میر.”

این آژانس سلامت سازمان ملل متحد گفت که حمل و نقل بیش از 140 میلیون اقلام حفاظت فردی, تجهیزات 14,000 کنکنترترس اکسیژن و میلیون ها نفر از آزمون به 135 کشور جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>