نوشته شده توسط Raakhi Jagga | Ludhiana | منتشر شده در: فوریه 3, 2020 7:17:49 pm

parkash singh badal, sad leader,. gurdwara committee, ex Punjab cm, Punjab news, indian express غمگین رهبر Parkash سینگ Badal آدرس یک تجمع در سنگرور در روز یکشنبه. (اکسپرس عکس: Gurmeet سینگ)

غمگین رهبر Parkash سینگ Badal روز یکشنبه گفت که صرف نظر از اینکه آیا آنها برنده انتخابات آنها را نمی خواهد اجازه می دهد هر کسی را به کنترل خود “gurdwaras”.

او گفت: این یک روز پس از حزب خود با صدور بیانیه ای در مخالفت با دولت پنجاب ابراز حمایت از هاریانا و گفت که دولت تا به حال حق را به ایجاد یک نهاد مستقل gurdwara بدن. همانطور که در حال حاضر gurdwaras از پنجاب, Haryana, Chandigarh و هیماچال پرادش در حال کنترل غمگین-led Shiromani Gurdwara Parbandhak کمیته (SGPC).

سابق سانتی متر انتخاب خود را ظاهر عمومی پس از یک فاصله طولانی در یک تجمع در سنگرور این شهر به حالت تعلیق در Akali Dal رهبران را بخواهم سینگ Dhindsa و پسرش Parminder که در آن او را متهم و آنها را از “خیانت حزب خود را”.

در این تجمع Parkash سینگ Badal و غمگین جمهور Sukhbir Badal گفت: “سانتی متر باید بدانید که SGPC درون دولت و شرکت های بزرگ بدن و تنها مجلس می تواند یک تصمیم در مورد هر گونه تغییر در آن در حال حاضر راه اندازی.”

او گفت که با وجود این وزیر تا به حال “سعی کردم به بازی سیاست در این موضوع حساس” با وجود این واقعیت است که انتخاب SGPC عضو از هاریانا شد رقابت در هاریانا دولت خودگردان برای ایجاد یک جداگانه gurdwara کمیته مدیریت برای دولت است. غمگین روز یکشنبه به تصویب یک قطعنامه علیه این حرکت خواهد شد که موضوع اصلی بحث در هسته خود جلسه کمیته در روز دوشنبه.

این Badals همچنین گفت که آنها هرگز اجازه خواهد داد که حزب فراریان Dhindsas و دیگر رهبران برای شکستن SGPC در دستور کنگره حزب است.

Parkash Badal گفت: “Sukhbir داده (آنها را) بسیار صحیح نام…آنها نمی Taksalis…اما jaali…dhokebaaj…آنها را فریب خورده حزب خود را.”

صحبت در هاریانا gurdwaras, Sukhbir گفت: “آنها می خواهند برای به دست گرفتن کنترل از ما gurdwaras…خائن مانند Dhindsa گفته بود که آنها می خواهند برای دریافت SGPC خارج از کنترل Badals…اجازه SGPC سنجی اتفاق می افتد حتی فردا…و نتایج را به شما نشان می دهد که مردم می خواهند. غمگین و SGPC 100 سال پیر…به اصطلاح panthic بدن…ظهور در کنگره قانون همیشه و حتی آنها مسابقه نظر سنجی…اما تا به امروز نتوانسته اند به پیروزی یک SGPC نظرسنجی. برای 100 سال گذشته…مردم در حال دادن اکثریت به این بدن و آنها برنده به عنوان بسیاری از 170 180 کرسی است.”

در این تجمع حزب گذشت یکی دیگر از قطعنامه خواستار گنجاندن مسلمانان در تابعیت (متمم) قانون. این انجام شد در حضور BJP محلی و رهبر سابق BJP وزیر مادان Mohal Mittal.

رهبری حزب نیز تصویب قطعنامه علیه Dhindsas بنابراین به عنوان به اخراج آنها از حزب. Badal ارشد گفت: “من همیشه استفاده می شود به در نظر گرفتن هر تصمیم Dhindsa ارشد و رانجیت سینگ Brahmpura به عنوان عالی. من حتی با آنها مشورت در امور شخصی به من پیشنهادات از آنها قبل از ازدواج با من در Kairon خانواده است. قبلا هم از آنها استفاده می شود حتی از من بپرسید که چرا من نمی ساخت Sukhbir وزیر و در حال حاضر آنها در حال بازجویی های خود را رهبری و تماس با ما دیکتاتورها.”

Sukhbir گفت: “کسی گوش نکرد به کارگران خود را از منطقه دیکتاتور. او یک دیکتاتور در خانه خود را به عنوان او خود را مجبور پسر Parminder را انتخاب کنید یا او و یا حزب. او حتی فکر می کنم در مورد چشم انداز آینده پسرش را.”

او افزود: “هیچ کس می تواند هر چیزی را بدون حزب. حتی اگر من ترک و مسابقه به طور مستقل من سپرده خواهد شد ضبط. این حزب است نه اموال شخصی…آن است که اموال مردم.”

Badal ارشد گفت: “وقتی کسی را بد بار می آید…خدا باعث می شود آنها را به تصمیم گیری های اشتباه. همان انجام شده توسط Dhindsas و دیگر رهبران…آنها می خواهند به پوشیدن تاج از برخی دیگر.”

Sukhbir سپس ادعا کرد “در طول سالهای 2002 تا 2007 قانون کنگره… غمگین ترین رهبران قرار داده شد و پشت میله های زندان توسط Amarinder به جز Dhindsas…حتی در طول سال 2014 سنجی…من شنیده ام که Amarinder خواسته بود به کمک Dhindsas جای خود را رهبر حزب Vijayinder singla sv (sv). حتی در حال حاضر…همه چیز در حال انجام است در جهت Amarinder. “

او در ادامه گفت: “Dhindsa ساب باید نشسته قبل از تلویزیون و تماشای این ماموت جمع آوری…این همه پرسی از مردم آنها را می خواهید به پشتیبانی. غمگین کارگران راضی بودند Dhindsas برای چندین سال گذشته…این دلیل است که Parminder Dhindsa آمد در مقام سوم در سال 2019 Lok سبها انتخابات است. Dhindsa ساب است و گفت که او نمی خواهد اجازه می دهد یک Akali سرکار در سال 2022…jor laga حقیقت…jidde naal sangat hai koi…rok ناهی sakda (سعی کنید بهترین خود را…هیچ کس نمی تواند متوقف کند کسی است که به حمایت از مردم…”

اصرار حزب کارگران به سازماندهی تظاهرات در برابر کنگره در هر منطقه از دولت Parkash Badal گفت: “حمایت عمومی به شما اجازه Akalis دوباره در سال 2022 در پنجاب هنوز دوباره. نه تنها این ما برنده خواهد شد سنگرور صندلی نیز پس از یک مدت زمان طولانی است.”

سنگرور حزب منطقه رئیس جمهور اقبال سینگ Jhundan خواندن یک قطعنامه از طرف منطقه واحد خواستار اخراج Dhindsas خواسته آنها را به استعفا از Rajya سبها و Vidhan Sabha بود. یک قطعنامه جداگانه خواستار اخراج فوری از وزیر Gurpreet کانگار و مشاور Kushaldeep Dhillon برای “باعث مرگ” از شاهد کلیدی در Behbal Kalan شلیک پلیس مورد.

Raveen google tricks مشاور سانتی متر گفت: “ما نه حمایت و یا مخالفت با هر کسی اما تکرار قانون اساسی. طبق قانون اساسی اعمال مذهبی یک دولت موضوع هر دولت صالح برای قانونگذاری در این…بنابراین Haryana. مراجعه کنید به مقاله 372 مورد استفاده قرار می گرفت و حتی در Anandpur صاحب قطعنامه که به دنبال یک جداگانه سیک (دین) دولت است. چگونه ما مخالفت هاریانا اگر آنها در حال حاضر می خواهم به تصویب یک قانون که در قانون اساسی برای موسسات در خود صلاحیت سرزمینی?”

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de