جایی که آنها در حال حاضر ؟ رئال مادرید شروع یازدهم روز گریان زین الدین زیدان…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

آوریل 7th, 2006 ثابت عاطفی بعد برای زین الدین زیدان رئال مادرید طرفداران به طور یکسان با فرانسوی legend بازی خود در بازی نهایی در مقابل هواداران در سانتیاگو برنابئو قبل از بازنشستگی پس از آن جام جهانی تابستان.

جایگزین در لحظات مرگ رئال مادرید 3-3 قرعه کشی با ویارئال, زیدان در علائم کردم که شب و تحت درمان قرار گرفت به تکرار ایستاده او ابراز احساسات کردند و جمعیت محبت پس از سوت پایان. طرفداران و بازیکنان به طور یکسان می دانست که زیدان بود, منحصر به فرد, خاص, بازیکن داد و به او ارسال کردن او سزاوار.

“Mid-00s رئال مادرید” فریاد galactico و قدرت ستاره بنابراین اجازه بدهید با یک نگاه به سمت کسانی که در اطراف او آن روز. جایی که آنها در حال حاضر ؟

ایکر کاسیاس

دیگر تمام وقت زیادی از بازی, San Iker (Saint Iker) کاپیتان های رئال مادرید تا سال 2015 و را در رفتن به منجر اسپانیا به بی سابقه در جام جهانی (2010) و مسابقات قهرمانی اروپا دو (2008 & 2012). در ماه مه سال 2019 یک حمله قلبی به ارمغان آورد وقت خود را در زمین به یک پایان ناگهانی و او در حال حاضر به نظر می رسد نزدیک به بازنشستگی و حرکت به فوتبال پرداخته است.

Míchel سلگدو

این مرد توضیح داده شده توسط لیورپول و رئال مادرید افسانه استیو McManaman به عنوان “سخت ترین فرد در جهان” و “واقعی بیمار روانی حتی در آموزش” سرنشین دار جناح راست در سانتیاگو برنابئو برای یک دهه قبل از خروج سرمایه در سال 2009 به پایان کار خود را در انگلستان با بلکبرن. او پس از بازی حرفه ای دیده است او را به اجرا در مدارس فوتبال, دستیار مربیگری و برگزاری boardroom نقش.

سرجیو راموس

هر آنچه که اتفاق افتاده است به او ؟ هیچ ایده…

آلوارو مخیا

یکی از چند کمتر شناخته شده نام در تیم آکادمی جوانان محصول Mejia در حال حاضر 38 و هنوز هم بازی با قطر کنار Al Shahaniya باشگاه ورزشی که در آن او شده است بازی پس 2014. او وقت خود را صرف بازی در فرانسه و ترکیه و یونان در طول راه.

روبرتو کارلوس

شاید بزرگترین چپ-پشت تمام وقت روبرتو کارلوس ماند برای فقط یک فصل بعد از زیدان خروج قبل از خروج خود را آغاز فروپاشی این به اصطلاح galacticos تیم از اواسط 00s. برزیل شد تا حدودی از سفر مرد پس از ترک برنابئو صرف زمان با Fenerbahçe, قرنتیان, Apperhand مخاچقلعه و دهلی نو دیناموهای. او در ادامه به مربی دومی دو و همچنین در نظر گرفتن هزینه در Sivasspor و اخیسر Belediyespor. او در حال حاضر بازگشت و به عنوان یک سفیر در رئال مادرید.

دیوید بکهام

ستاره ها در آینده نگه دارید. بکهام نیز در آنجا ماند و یک فصل در رئال مادرید ترک در کنار روبرتو کارلوس در سال 2007. به انگلیسی – که کمک زیدان هدف این است که در بازی مقابل ویارئال – در ادامه بازی برای LA Galaxy, آث میلان و پاری سن ژرمن. او پس از نقل مکان به فوتبال مالکیت است و بسیاری از مشخصات بالا در صورت کنسرسیوم پشت MLS گسترش جانبی اینتر میامی.

پابلو گارسیا

هافبک اروگوئه پابلو گارسیا قرض داده شد با رئال مادرید به RC Celta و به رئال مورسیا پی در پی در فصول قبل منتشر شد پایتخت باشگاه در تابستان 2008. آن بود که در آن نقطه که او پیوست یونانی طرف PAOK جایی که او لذت می برد برخی از بهترین سال زندگی حرفه ای خود را. او در حال حاضر جوانان مربی در باشگاه یونانی.

زین الدین زیدان

چه چیزی می تواند به ما می گویند اینجا ؟ فرانسوی بازگشت به خانه برای رئال مادرید به عنوان دستیار مربی به بارسلونا در سال 2013. روی لئامت دادن در شارژ از باشگاه رزرو طرف قبل از مصرف بیش از تیم اول در سال 2016 و آنچه به دنبال آن بوده است چیزی کمتر از باور نکردنی است. یکی LaLiga عنوان سه قهرمانی لیگ و دو سوپر جام اروپا سوپر جام و جام باشگاه های جهان هر کدام. پا به پایان رسید.

خولیو باپتیستا

با استعداد برزیلی به جلو رفت و به بازی در آرسنال, Malaga, رم, کروزیرو و اورلاندو شهر قبل از بازنشستگی زیر یک ظاهر برای CFR Cluj, رومانی در سال 2018 است. از روی علاقه به یاد در سراسر اسپانیا به عنوان یکی از بزرگترین LaLiga-واردات از اوایل قرن 21 او در حال حاضر یک LaLiga سفیر.

Robinho

چالاک برزیل است که هنوز هم در حال پخش است و در حال حاضر با Istanbul Başakşehir در ترکیه است. Robinho کمک کرد تا رئال مادرید برای بازگشت به عقب LaLiga عناوین در 2006/07 و 2007/08 قبل از ساخت یک حرکت پول به منچستر سیتی در تابستان 2008 و در ادامه کار خود را در انگلستان و ایتالیا و برزیل و چین و پس از آن ترکیه است.

رائول

رائول همچنان یکی از این باشگاه تمام وقت بازیکنان بزرگ. پس از خروج Los Blancos چهار سال بعد با 228 LaLiga گل در 550 بازی بین سال 1994 و 2010 او رفت و به بازی در شالکه 04 در بوندسلیگا قبل از سیم پیچ را در حرفه خود با السد در قطر و نیویورک کیهان در ایالات متحده آمریکا است. در حال حاضر سر مربی باشگاه رزرو طرف Real Madrid Castilla.

سرمربی: خوان رامون لوپز کارو

همیشه مضطرب انتخاب میان باشگاه طرفداران به عنوان مربی لوپز کارو جایگزین شد فابیو کاپلو بعد از آن تابستان است. او ادامه داد: مربیگری در اسپانیا با ریسینگ سانتاندر Levante UD و RC Celta و همچنین در ادامه به مربی اسپانیا U21 طرف. اخیرا کار خود را گرفته او را در خارج از کشور مربیگری در رومانی, عربستان سعودی, عمان و چین است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>