اتحادیه وزیر Smriti Irani زمان در کنگره رهبر راهول گاندی که با حمله به دولت برای پاسخ آن در دیوان عالی کشور در مورد در کمیسیون دائمی برای زنان است. ایرانی گفت: آن نارندرا دولت تضمین عدالت جنسیتی زمانی که “دولت خود را twiddled خود را شست”.

“دولت بی احترامی هر زن هندی با استدلال در انگلستان است که زنان از افسران ارتش سزاوار نیست فرمان پست ها و یا خدمات دائمی به این دلیل که آنها پایین تر از مردان است. من تبریک می گویم هند زنان به صورت ایستاده و اثبات BJP دولت اشتباه” راهول گاندی ” در توییتر.

“محترم Begani Shaadi من عبدالله Deewaneآن هستم @narendramodi جی اعلام کرد که کمیسیون دائمی برای زنان در نیروهای مسلح در نتیجه حصول اطمینان از جنس عدالت & @BJPMahilaMorcha گرفت تا این موضوع در زمانی که خود دولت. twiddled آن شست. درخواست تیم خود را برای بررسی قبل از به tweeting” پاسخ داد: Irani.

بیان Begani Shaadi من عبدالله Dewane آزادانه ترجمه برای کسی که هیجان زده شدن بیش از یک چیز نیست و در مورد او/او.

کنگره را هدف قرار داده بود دولت مرکزی پس از صدور حکم با رهبر حزب Randeep سینگ گفت: این یک شکست مودی دولت است. “این یک پیروزی برای هر شهروند این کشور که معتقد به برابری بیبهره از جنس. این یک شکست مودی دولت و کوته فکر و اندیشه فرایند موجب آن استدلال قبل از دیوان عالی کشور که مردان و زنان را نمی توان مساوی برای نقش های رزمی گفت: زنان از لحاظ جسمی پست” گفت: Surjewala.

در نقطه عطفی پیروزی برای برابری جنسیتی به دیوان عالی کشور روز دوشنبه اجازه کمیسیون دائمی به همه زنان افسران در ارتش هموار کردن راه برای آنها را به فرمان ارسال و برابری با همتایان مرد در جوایز, رتبه, مزایا و حقوق بازنشستگی.

فراخوانی برای تغییر طرز تفکر در بخشی از دولت برای پایان دادن به تعصب های جنسیتی در نیروهای مسلح راس دادگاه کارگردانی که در عرض سه ماه تمام خدمت کوتاه خدمات کمیسیون(SSC) زنان افسران باید در نظر گرفته شده برای کمیسیون دائمی (PC) بدون در نظر گرفتن دوره تصدی خود را در خدمت.

مارک یک نقطه عطف در جاده ها به برابری جنسیتی در ارتش در دهه مبارزه قانونی دادگاه گفت: وجود خواهد داشت هیچ مطلق نوار به زنان دستور پست.

این حکم منجر به شادی در میان زنان افسران انتظار خارج از دادگاه بالا برای خیلی انتظار حکم.

همراه با همکاران یک افسر گفت: این کمک خواهد کرد که بالا بردن زنان در سراسر کشور و نیروهای مسلح. هر کس واجد شرایط برای این کار باید با توجه به فرصت به فرمان او گفت:.

وزیر دفاع Rajnath Singh با استقبال از حکم و اشاره کرد که نخست وزیر شری نارندرا حمایت کرده است ایده کمیسیون دائمی برای زنان و اعلام کرد که تغییری در سیاست خود در روز استقلال سخنرانی در سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im