هنگامی که از فوتبال سر ؟ ‘هیچ کس نمی داند’ می گوید جام جیانی رده مربیان

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

جام جیانی رده مربیان اعتراف کرد که “هیچ کس نمی داند” زمانی که فوتبال می توانند رزومه در سراسر جهان است که هنگامی که آن را بازگشت و آن را “رفتن به متفاوت خواهد بود”. او گفت که به دلیل مرگبار coronavirus همه گیر برای یک بار فوتبال “است که مهم ترین چیز است”. “همه ما آرزو می کنم که ما می تواند به فوتبال فردا اما متاسفانه این امکان وجود ندارد و هیچ کس در جهان امروز می داند که ما قادر خواهد بود به مانند قبل” رده مربیان گفت: فوتبال آمریکای جنوبی ستاد از طریق لینک ویدئو در روز پنج شنبه.

“جهان ما و ورزش ما در حال رفتن به متفاوت خواهد بود زمانی که ما بازگشت به حالت عادی. ما باید مطمئن شوید که فوتبال زنده می ماند و آن را می تواند رونق دوباره.”

مانند بسیاری دیگر از ورزش فوتبال در سراسر جهان شده است تا حد زیادی متوقف شده با این بیماری همه گیر است که تا به امروز نیز آلوده کرده است نزدیک به یک میلیون نفر کشته و بیش از 47,000.

در پیام رده مربیان گفت که “این بار از احترام به کسانی که رنج می برند و برای کسانی که در حال کمک به”. “برای اولین بار در فوتبال مهم ترین چیز! سلامت اول می آید و باید همچنان تا زمانی که این بیماری را شکست داد.”

رده مربیان صحبت شد توسط لینک ویدئو به CONMEBOL کنگره در پاراگوئه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>