“هنگامی که مردم در حال رفتن به من دعوت”: City defender بنیامین Mendy مشتاق دیدار…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بنیامین Mendy منچستر سیتی چپ عقب نمی توانید صبر کنید برای بازدید از هند و امیدوار است طرفداران شهر در سراسر کشور با داشتن یک زمان بزرگ در حال حاضر که لیگ برتر از سر گرفته شده است. تماس هند ‘زیبا’ فرانسوی امیدوار است برای دعوت به طوری که او می شود به تحقق آرزوی خود را از بازدید از این کشور است.

“من امیدوارم که این مستند خوب بود برای همه در هند. من امیدوارم که آنها لذت می برد فوتبال آینده این بازی ها طرفداران زیادی است. زمانی که مردم به دعوت من به هند به دلیل آن را به یک کشور زیبا” Mendy گفت: برای پخش.

Mendy پیوست شهرستان از لیگ 1 تیم موناکو در ماه ژوئیه 2017 برای یک گزارش هزینه از 52 میلیون پوند در پنج سال قرارداد اما در ماه سپتامبر مدافع مصدوم زانو خود را طی یک مسابقه در برابر کریستال پالاس. به عنوان یک نتیجه از یک عمل جراحی زانو Mendy از دست رفته اقدام برای تقریبا شش ماه قبل از بازگشت به عنوان یک جایگزین در مقابل استوک سیتی. در فصل 2018/19 Mendy, بازی های برگزار شده در 10 از 12 اول بازی های لیگ برتر برای منچستر سیتی, کمک پنج گل در این فرآیند است.

Mendy وزن در بر مدیر خود پپ گواردیولا و راه او کمک می کند تا بهترین ها را در هر بازیکن است. شهر رئیس به تازگی مورد ستایش قرار داد Mendy را با کیفیت ویژه’ از نظر انرژی است. با وجود ساخت 47 حضور در تمام مسابقات در سراسر قبلی سه فصل با توجه به یک رشته از صدمات جدی رونالدو حمایت کرده است Mendy و فرانسوی است خدا را شکر اعتماد به نفس این شهرستان رئیس نشان داد به او.

“او خیلی خوب است. شما می خواهید همه چیز را برای او در زمین, زمانی که او در جلسات بر روی زمین او به راه او, او به شما می دهد تعیین قدرت به برنده شدن در این بازی به مبارزه برای هدف. او عاشق فوتبال” Mendy گفت: در روز رسید.

“او بیشتر تاکتیکی است. ما انجام بسیاری در آموزش; من آموخته زیادی با او. قبل از من قرار بود حمله-دفاع, حمله, دفاع, اما در حال حاضر گاهی اوقات من در داخل باقی بماند. قبل از اینکه من بیش از حد دیوانه در زمین. او به من نشان داد راه را برای حمله به, بهتر, برای انرژی بیشتر می شود بهتر است زمانی که من دفاع در برابر یک بازیکن فاصله من نیاز به اضافه کردن با این مرکز و جناح. بررسی وینگر بررسی پشت من چیزهای شبیه به آن.

“او را در جعبه هر روز شما می دانید زمانی که شما نزدیک به دیوید سیلوا, کوین ده بروین, Leroy عاقل و کسانی که بازیکنان پس از لحاظ فنی آنها را با کیفیت که در سطح بالا بنابراین برای انجام این کار با آنها در همه زمان بازی در فضای کوتاه برای من بهترین است چون از لحاظ فنی من یاد بگیرند که بسیاری از آنها را.”

در ماه فوریه این سال شهرستان ممنوع شد از رقابت های اروپایی برای دو فصل و جریمه 30 میلیون یورو (25 میلیون پوند) توسط یوفا پس از رسیدگی به اتهام نقض بازی جوانمردانه مالی (FFP) قوانین. اما با لیگ برتر از سرگیری خالی در استادیوم شهر باید فرصتی برای جبران. در تجربه بازی در خالی استادیوم Mendy نشان داد که در شهرستان تا به حال به خود را از نظر ذهنی آماده برای بازی در پشت درهای بسته بود اما بازگشت به کسب و کار هنگامی که تیم رو به آن استفاده می شود.

“صادقانه بگویم برای اولین بار در سر آن را مانند ما ممنوع, ما نیاز به بازی شبیه است که” او گفت:. “ما می دانیم که آن را برای ایمنی مردم است. ما بیشتر متمرکز و ما باید متمرکز به دلیل طرفداران و خانواده خود را در حال تماشای شما پشت در خانه. به عنوان یک حرفه ای این اتفاق می افتد, بازی پشت درهای بسته و بدون طرفداران و هیچ چیز تغییر خواهد کرد. اگر شما برنده سه امتیاز اگر شما از دست دادن, صفر, شما نیاز به مبارزه خود را برای تیم و بازیکنان خود را. من فکر می کنم آن است که در سر.”

(برای عمل زندگی می کنند در لیگ برتر لحن به ستاره های ورزشی را انتخاب کنید 1)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>