زمانی که یک باشگاه لیگ برتر هدف قرار داده بود توسط هکرها تقریبا از دست £1 میلیون

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

یک امنیت سایبری بال از سازمان اطلاعات GCHQ نشان داده است که بریتانیا ورزشی بخش تبدیل به یک ارزش و هدف را برای مجرمان فضای سایبری که در یک نمونه تقریبا دور با حدود £1 میلیون در طول یک لیگ برتر انتقال فصل است.

ملی امنیت سایبری مرکز نشان داده است که ورزش سازمان تجربه بیشتر حملات سایبری از شرکت های. اول آن چنین بررسی آمده است که نزدیک به 30 درصد از حوادث ناشی از خسارت مالی به طور متوسط 10000 پوند در هر زمان; بزرگترین تک دست دادن بیش از £4 میلیون.

در طی این انتقال مذاکره با خارج از کشور, تیم فوتبال, این مرکز گفت: این آدرس ایمیل مدیر عامل باشگاه هک شد توسط مجرمان اینترنتی. تنها در اواخر مداخله از بانک مانع باشگاه از دست دادن تقریبا £1 میلیون.

مرکز گزارش تمرکز در ورزش بخش با عنوان “تهدید سایبری به ورزش سازمان’ می گوید که در یکی دیگر از مثال یک کارمند در یک سازمان که دارای عملکرد ورزشکار داده بود آدرس ایمیل خطر هکرها اجازه می دهد دسترسی به اطلاعات حساس بیش از چند ماه.

این گزارش با شناسایی موقعیت جغرافیایی و یا منبع حملات سایبری.

انگلیسی لیگ برتر فوتبال باشگاه نیز دچار قابل توجهی ransomware حمله که فلج خود را به شرکت ها و سیستم های امنیتی. به عنوان یک نتیجه از حمله های دوربین مدار بسته و گردان در زمین قادر به کار تقریبا منجر به ثابت لغو.

مرکز گفت که یک عضو از کارکنان در بریتانیا دور مسابقه شناسایی یک مورد از زمینه نگهداری تجهیزات برای فروش در eBay و توافق به قیمت £15,000. فروش معلوم شد جعلی – یک نسخه جعلی از eBay ایجاد شده بود.

مرکز شناسایی سه مشترک تاکتیک های استفاده شده توسط مجرمان برای حمله به این بخش به صورت روزانه. این عبارتند از: کسب و کار ایمیل سازش سایبر فعال تقلب و ransomware در حال استفاده را تعطیل بحرانی رویداد سیستم ها و استادیوم.

پل چیچستر از NCSC گفت: “”در حالی که امنیت سایبری ممکن است آشکار توجه به ورزش به عنوان بخش آن فکر می کند در مورد بازگشت آن یافته های ما نشان می دهد تاثیر مجرمان اینترنتی تجاری در این صنعت است”.

هیو رابرتسون صندلی از المپیک انجمن افزود: “بهبود امنیت سایبری در سراسر ورزش بخش بسیار مهم است. انگلیسی ها در المپیک انجمن می بیند این گزارش به عنوان اولین قدم مهم کمک به ورزش سازمان برای درک بهتر این تهدید و برجسته گام های عملی است که سازمان باید برای بهبود امنیت سایبری شیوه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>