آنچه ما می دانیم درباره Nizamuddin مسجد جماعت: 10 امتیاز

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دهلی Nizamuddin منطقه پدید آمده است به عنوان کانون از coronavirus بیماری پس از چند مورد از Covid-19 پدید آمده در افرادی که بخشی از یک مذهبی جماعت در این منطقه در اوایل این ماه.

در اینجا یک راهنمای سریع در توسعه:

1. با توجه به گزارش ها بیش از 2000 نماینده از کشورها مانند اندونزی و مالزی حضور داشتند Tablighi Jamaat جماعت در دهلی Nizamuddin غرب از مارس 1-15.

2. حداقل 37 نفر بودند که در مقر Tablighi Jamaat آلوده شده است coronavirus. این شامل 24 افرادی که آزمایش مثبت از روز یکشنبه.

3. کسانی که در جلسه حضور داشتند در این مرکز فرستاده شد به Lok نایاک بیمارستان برای coronavirus آزمون در روز دوشنبه شب. حداقل 100 نفر آزمایش شده است. نتایج انتظار می رود در روز سه شنبه.

4. 7 نفر بودند که در جماعت درگذشت از عفونت در حیدرآباد در روز دوشنبه. یک نفر کشته در سرینگر.

5. 2000 نفر بودند که در جماعت ماند در تاسیسات شش طبقه خوابگاه. بیش از 250 خارجی بودند. آنها به طور مشترک جمعی و ناهارخوری و مصرف مواد غذایی که پخته شد در یک جامعه ،

6. جنوب دهلی نو محله عملا مهر و موم شده با دهلی پلیس CRPF پرسنل و تیم پزشکی از رسیدن به محل در شب یکشنبه.

7. تماس با ردیابی نشان داد که مردم از جمع آوری و سفر به کشورهایی مانند Bihar, Telangana, Odisha و کارناتاکا. اولیه coronavirus مرگ در جامو و کشمیر نیز پیش بینی شده است به این جمع.

8. این مرکز همچنین به عنوان شناخته شده Banglewali مسجد یک ساختمان شش طبقه پیچیده است که می تواند خانه تا 2000 نفر است. سهام آن دیوار آن با Nizamuddin ایستگاه پلیس و مجاور به معروف حرم خواجه Nizamuddin Auliya. مسجد متصل می بستی Nizamuddin که دارای جمعیت بیش از 25 ، 000.

9. دهلی نو افسران پلیس گفت: آغاز مارس 22 (بعد از Janta حکومت نظامی) پلیس تیم ایستاده بود در خارج از مسجد و متوقف مردم از جمع آوری در این منطقه است. پلیس گفت تا مارس 22, مردم از خارج از کشور و کشورهای دیگر در ادامه به بازدید از مسجد. خارجی ها به طور کامل متوقف شد و از مارس 22.

10. مشترک کمیسر پلیس (جنوب محدوده) Devesh Srivastava گفت: پلیس در حال کمک سازمان بهداشت جهانی و وزارت بهداشت مقامات که در حال غربالگری افراد در Nizamuddin به خصوص در داخل مسجد پیچیده و ارسال آنها را به قرنطینه.

دهلی است در مجموع 87 coronavirus موارد است. وزارت بهداشت روز دوشنبه به روز تعداد Covid-19 نفر در کشور به 1,251. وجود دارد 1,117 فعال Covid-19 نفر در این کشور با کرالا کمک بیشترین تعداد از موارد با 202 بيمار.

21-day مستند است که در نیروی در کشور به عنوان یک اندازه گیری برای مبارزه با Covid-19 بیماری است. هند وارد روز هفتم از 3 هفته مستند در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>