آنچه متحده در حال انجام برای آماده شدن برای Janata مقررات منع رفت و آمد فردا

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | منتشر شده در تاریخ: مارس 21, 2020 3:42:10 am

coronavirus, janta curfew, coronavirus pandemic, coronavbiru covid 19, coronavirus empty streets, coronavirus outbreak, Narendra Modi janta curfew, janta curfew coronavirus, میوه و سبزی در بازار در پونا بود که به طور داوطلبانه تعطیل روز جمعه. (Express photo by Pavan Khengre)

ماهاراشترا

دستگاه دولتی مستقر می شود به اطمینان حاصل شود که افراد مطابق با Janata حکومت نظامی ابتکار. در بمبئی بهترین خدمات اتوبوس را اجرا خواهد کرد به عنوان در هر برنامه به طور منظم. اما مترو خدمات در Versova-Andheri-Ghatkopar مسیر را نمی خواهد تابع یکشنبه.

بیهار

* اضافی دبیر کل (صفحه اصلی) امیر سبحانی گفت: دولت تجدید نظر به مردم به خود-اجرای Janata حکومت نظامی به عنوان خواست با نخست وزیر است. “ما در حال رفتن به استفاده از زور است. آن است که یک تجدید نظر شود و ما تنها می تواند درخواست تجدید نظر به مردم گفت:” سبحانی.

* مقر پلیس گفت: منابع وجود دارد خواهد بود استقرار نیروها در نقاط کلیدی به عنوان یک ماده در قانون و به منظور اقدامات پیشگیرانه.

تامیل نادو

* وزیر Edappadi K Palaniswami اعلام کرد که دولت خدمات اتوبوس متوقف خواهد شد در مارس 22. چنای مترو راه آهن محدود بیش از حد متوقف خواهد شد خدمات برای روز.

* کنسرسیوم نفت هند نمایندگی مجاز و فروش (CIPD), یک سازمان است که نشان دهنده 54,000 نمایندگی مجاز و فروش در تامیل نادو هتل های انجمن که نشان دهنده حدود 1 لاخ رستوران در تامیل نادو در میان صنعتی بدن است که برای اعلام حمایت از Janata حکومت نظامی در روز یکشنبه.

گجرات

وزیر Vijay Rupani به نام برای پشتیبانی کامل برای Janata مقررات منع رفت و آمد با اتوبوس خدمات به حالت تعلیق و یا کوچک. اتاق بازرگانی نیز اعلام کرد خود را برای حمایت از ورزش است.

کارناتاکا

این بنگلور مترو راه آهن محدود شرکت اعلام کرده است که بسته شدن از مترو خدمات در مارس 22. دولت همچنین دستور بسته شدن تمام میله و نشسته رستوران کارگردانی که تنها خدمات تحویل غذا خواهد بود و مجاز به کار گیرند.

* تمام فروشگاه ها مشروب بسته خواهد شد از شنبه شب تا دوشنبه صبح.

آسام

* دولت اعلام کرده است هیچ اقدامات ویژه برای Janata مقررات منع رفت و آمد اما وزیر Sarbananda Sonowal است به دادگاه تجدید نظر به مردم به دنبال ورزش.

* “زیر PM شری نارندرا درخواست تجدید نظر به ما اجازه تمرین های اجتماعی فاصله و تمام اقدامات احتیاطی برای مبارزه با #COVID19,” Sonowal توییتی. او افزود: “من همچنین می خواهیم همه به ما با تشکر از همه کسانی که selflessly کار در خطوط مقدم برای مقابله با کروناویروس در روز یکشنبه در ساعت 5 بعد از ظهر.”

هاریانا

وزیر منهر لعل خطار خواسته است مردم را به عمل خود انزوا و اقامت در خانه های خود به رعایت Janata مقررات منع رفت و آمد. وزیر حمل و نقل Mool Chand شارما گفت: Haryana جاده اتوبوس باقی خواهد ماند کردن جاده ها در روز یکشنبه از ساعت 7 صبح تا 9 ساعت.

مانیپور

وزیر N Biren سینگ است از مردم خواست برای گسترش همکاری Janata مقررات منع رفت و آمد.

“مردم باید با پشتیبانی در سراسر کشور Janata حکومت نظامی اعلام کرد, نخست وزیر نارندرا… در طول این مقررات منع رفت و آمد هیچ کس نباید نه ترک خانه های خود و نه بر روی خیابان ها و یا پرسه زدن در مورد محلات. این مقررات منع رفت و آمد اجرا نمی شود با استفاده از پرسنل امنیتی بلکه باید آن را یک “خود-حکومت نظامی’ است که در حال اعمال شده توسط خودمان,” او گفت:.

Jharkhand

یک منبع در دولت گفت که هیچ دستورالعمل برای اجرای Janata مقررات منع رفت و آمد و آن را به مردم به دنبال ورزش.

وزیر David Soren است نه اظهار نظر در مقررات منع رفت و آمد. او اما گفته است که دولت در حال گرفتن به اندازه کافی از اقدامات برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در Jharkhand.

Uttarakhand

وزیر Trivendra سینگ Rawat است به دادگاه تجدید نظر به همکاری و دنبال Janata حکومت نظامی در روز یکشنبه. در یک ویدئو کنفرانس با منطقه دادستانی Rawat نیز به دادگاه تجدید نظر به افراد مسن و کودکان در خانه بمانند. DG (نظم و قانون) Ashok Kumar گفت: وجود یک درخواست تجدید نظر به دنبال ورزش “به نفع ملت و جامعه و منافع خود”. او گفت: Janata مقررات منع رفت و آمد خواهد بود نه اجباری.

گوا

وزیر بهداشت Vishwajit Rane اعلام کرد که دولت این است که دولت تحمیل CrPC قسمت 144 با شروع نیمه شب شنبه. “سواحل بیش از حد در همه جا در واقع…,” او گفت. “هیچ مراسم عروسی یا…بدون جشن. مردم باید این مشاوره زیرا در نهایت آن را به ضرر خود زندگی است.”

چه وزرای ارشد به دنبال از مرکز

K چاندراسکار رائو (Telangana): پیشنهاد غربالگری از همه مسافران در ایستگاه های راه آهن در میان دیگران به عنوان اقدامات برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

Pinarayi Vijayan (کرالا): خواست PM برای افزایش بلافاصله تعداد mandays تحت MGNREGA از ارائه 100 تا 150 روز علاوه بر افزایش دستمزد, حداقل توسط Rs 50.

B S Yediyurappa (کارناتاکا): گفت او با اشاره به ساعت نیاز به معرف و افتتاح آزمایشگاه تست در بعضی از نقاط.

Amarinder سینگ (پنجاب): خواسته PM مالی بسته برای مبارزه با ویروس ها و اجازه به آزمایشات انجام شده در بیمارستان های خصوصی و آزمایشگاه. همچنین خواست PM اجازه می دهد تا پرداخت دستمزد به MGNREGA کارگران که می تواند به عنوان یک اقدام پیشگیرانه است.

Naveen Patnaik (Odisha): به دنبال گام های سریع توسط مرکز گسترش امکانات تست برای coronavirus پرداخت 50 روز دستمزد به MGNREGA کارگران و ویژه اقتصادی بسته بندی برای بخش های مختلف در نظر بحران ناشی از COVID-19.

Uddhav Thackeray (Maharashtra): بر نیاز به افزایش تعداد کرونا ویروس آزمایش به آزمایشگاه در کشور است.

در اینجا سریع coronavirus راهنمای برای شما به ماندن بگیرید به روز شده: که همه باید آزمایش Covid-19 و هنگامی که? | چگونه شما باید قرنطینه خودتان ؟ | چگونه اغلب (و چگونه) شما باید به تمیز کردن خانه خود را ؟ | چه Janata مقررات منع رفت و آمد اعلام شده توسط PM مودی? | که محدود از آمدن به هند و از کی ؟ | چه مدت می تواند ویروس های زنده بر روی سطوح و یا در هوا در اطراف شما ؟ | هنوز هم بیشتر Coronavirus Q&A توضیح داده شده در اینجا

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>