چه Janta حکومت نظامی ” و چگونه آن را بازی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نخست وزیر نارندرا مودی روز پنجشنبه خواست مردم این کشور به دنبال یک Janta منع رفت و آمد در روز شنبه (22 مارس) در مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. هشدار مردم در برابر هر گونه خوشنودی در برخورد با Covid-19 PM مودی نیز گذاشته تاکید بر فرد و اراده و خویشتن داری از طریق اجتماعی فاصله خود را در 30 دقیقه آدرس به ملت.

ردیابی شیوع کروناویروس: به روز رسانی های زنده

“امروز من به دنبال یک حمایت بیشتر از هر شهروند است. آن است که Janta حکومت نظامی – حکومت نظامی برای مردم و اعمال شده توسط خود مردم است.”

این Janta مقررات منع رفت و آمد را در جای 14 ساعت – از ساعت 7 صبح تا 9 ساعت در روز یکشنبه. نخست وزیر خواسته مردم را به ماندن در خارج از جاده و مکان های عمومی در طول این دوره است. او با این حال روشن است که همزمان خدمات مانند پلیس و رسانه ها, خدمات پزشکی و غیره را نمی خواهد تحت حوزه حکومت نظامی.

همچنین سازمان دیده بان l Coronavirus | PM ‘گارد ملی’ تماس; وبلاگ واکنش نشان می دهند; تلفات: Top 10 روز رسانی

“ما این تلاش در مارس 22 خواهد بود نمادی از ما داری و پس وظیفه ما در جهت منافع ملت است. موفقیت Janta مقررات منع رفت و آمد خود را تجربه خواهد آماده سازی ما برای چالش های آینده” گفت: ساعت مودی.

او همچنین گفت که هر فرد باید سعی کنید و تلفن 10 نفر دیگر را به اطلاع آنها از Janta مقررات منع رفت و آمد و راه برای محافظت از خود از coronavirus.

به دنبال یک همکاری نخست وزیر خواسته مردم برای بیان قدردانی خود را به lakhs از افراد مشغول به کار در فرودگاه و بیمارستان و انجام وظایف مربوط به حمل و نقل و بهداشت در طول شیوع کروناویروس.

“من می خواهم که در مارس 22, ما مراتب قدردانی خود را به آنها. در ساعت 5 بعد از ظهر روز یکشنبه ما باید ایستاده در درب بالکن پنجره ها از خانه های ما و بیان قدردانی ما را برای پنج دقیقه” او گفت:, و اضافه کرد که مردم می توانند این کار را با کف زدن یا زنگ زنگ.

این Janta حکومت نظامی اعلام شد و به طور گسترده ای مورد ستایش قرار داد توسط مردم است. بسیاری از بازیگران بالیوود ساخته ملتهب درخواست تجدید نظر به طرفداران خود را به توجه به توصیه نخست وزیر نارندرا.

حتی مخالفت کنگره با استقبال از اعلام و گفت: آن را به حمایت از ابتکار عمل. “من خوش آمدید نارندرا نخست وزیر را دعوت به همبستگی در این زمان به چالش کشیدن. پشتیبانی خواهد کرد “Janta مقررات منع رفت و آمد” در حالی که آگاه است که یکشنبه ساده ترین بعد آن را امتحان کنید. نیاز به تقویت بیشتر اجتماعی فاصله (شامل تعلیق پارلمان) و خاص اقتصادی امداد اقدامات” کنگره رهبر شاشی Tharoor گفت در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>