“چه اتفاقی افتاد در دهلی هرگز اتفاق می افتد در بنگال’: Mamata ادامه حمله…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

West Bengal وزیر Mamata نوری ادامه داد: برای حمله به Bharatiya Janata Party-led دولت مرکزی در روز سه شنبه هدف قرار دادن آنها را برای شورش در دهلی نو و جنجال در اطراف اصلاح قانون شهروندی.

پس از یک سکوت اولیه بیش از دهلی درگیری بانرجی در زمان تطبیق در BJP در روز دوشنبه یک روز پس از اتحادیه خانه وزیر Amit Shah نیش زده او Trinamool کنگره (TMC) به دولت صادر شده مربوط به نظم و قانون در طول یک جلسه عمومی در کلکته.

بانرجی ادعا کرده بود روز دوشنبه در دهلی شورش است که در آن بیش از 40 نفر کشته شدند یک “نسل کشی برنامه ریزی شده”. روز سه شنبه او از مردم خواست “مراقب است که هیچ خارجی مدیریت استوک سیتی یک شورش در اینجا.”

“چه اتفاقی افتاد در دهلی هرگز اتفاق می افتد در بنگال” بانرجی گفت: در حالی که پرداختن به یک گردهمایی در شمال دینجپور منطقه در بخش شمالی از دولت است.

“من دردناک از آنچه اتفاق افتاده است در دهلی نو. شده اند وجود دارد بسیاری از مرگ و میر! بدن هنوز در حال بهبود از تخلیه. اما ببینید که این مرکز هنوز به دنبال یک عذرخواهی. آنها گفته اند که آنها شرمنده صدمه دیده و یا pained با این مرگ و میر,” او گفت:.

“ما نمی خواهیم دهلی نو ما نمی خواهیم تا (اوتار پرادش). شما مردم به سوزاندن خانه ها و نابود کردن همه چیز” بانرجی اضافه شده است.

در بنگلادش هم مرز با منطقه ای که در آن جمعیت مسلمان است که کمی بالاتر از جمعیت هندو و هندو مهاجر از بنگلادش فرم بخش قابل توجهی از جمعیت او تصریح کرد دولت او هرگز اجازه اجرای شهروندی (متمم) قانون و یا کا ملی ثبت نام از شهروندان (NRC) و یا ملی ثبت احوال (NPR).

“نگران نباشید. وحشت نکنید. هیچ کس نمی تواند ارتباط با مردم در بنگال. اگر کسی می آید ضربه زدن درب خود را به دنبال اسناد و مدارک یا اطلاعات فقط آن را در چهره خود را که شما باید یک کارت شناسایی رای دهندگان و که آن را به اندازه کافی بود,” او گفت:.

در کلکته TMC دبیر کل Partha Chatterjee گفت که حزب را سازماندهی تظاهرات در برابر این اتحادیه نقش دولت در دهلی شورش در تمام 343 جامعه توسعه بلوک و بیش از صد شهر در سراسر کشور در روز چهارشنبه.

“ما باید اعتراض دهلی نو شدند. ما نمی خواهد سکوت” Chatterjee گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>