چه مدت هشت هفته و 3 تریلیون دلار خرید Covid-19 در مبارزه با کرو…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بیکاری چک روان $490 میلیارد روانه بازار شده است به کسب و کارهای کوچک و فدرال رزرو آمریکا قرار است در مورد $2.5 تریلیون و شمارش پشت های داخلی و بازارهای جهانی است.

ترس از غرق بیمارستان ها و میلیون ها نفر از ما مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید کاهش یافته اند اگر ناپدید شده است.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 پوشش

هنوز دو ماه به آمریکا در مبارزه با شدید ترین بیماری همه گیر به وجود می آیند در عصر جهانی شدن نه بهداشت و نه اقتصادی جنگ برنده شده است. بسیاری از تحلیلگران ترس این کشور در مبارزه بدترین نتایج.

برای هر جامعه که در آن در مورد بارهای کاهش دارد دیگر نقاط بوجود می آیند و چرک; برای کشورهای مانند ویسکانسین که در آن میله های باز و شلوغ دیگران وجود دارد مانند مریلند که باقی می ماند تحت محدودیت های سفت و سخت.

هیچ جهانی, یونیفرم, تست طرح به فاش کردن آنچه که اتفاق می افتد به بهداشت عمومی در هر یک از این جوامع است.

بین 1000 تا 2000 نفر در روز ادامه به مرگ از Covid-19 بیماری در ایالات متحده و بین 20000 و 25000 جلد شناسایی به عنوان آلوده.

اگر اجماع بر روی هر نقطه از آن است که مبارزه به سمت عادی اجتماعی و اقتصادی زندگی را خیلی بیشتر تلاش و پول در فکر است. خطرات ناشی از یک سال رکود اقتصادی افزایش یافته است; واقعیت رانده مقامات تبدیل شده اند به طور فزاینده ای هوشیار در چشم انداز خود را; و هفته های آینده و آینده مجموعه ای از گزینه های پدید آمده به عنوان بحرانی برای آینده است.

در مواجهه با دو مسیرهای متفاوت – کاوالیر پذیرش مرگ و میر دسته جمعی که مورد نیاز خواهد بود برای “herd immunity” یا واقعا سخت مستند نیاز به خاموش کردن ویروس – “ما در دو مسیر” دانشگاه هاروارد و اقتصاددان جیمز سهام در میان مدل های بهداشتی و اقتصادی مبادلات این کشور با آن روبروست گفت: در هفته گذشته.

این بدان معناست که پایان روشنی در چشم به اقتصادی و سلامت درد.

“من واقعا نگران ما فقط می خواهم به اویختن. ما باید بازگشایی در سراسر هیئت مدیره در یک راه هوشمند و … ما باید ماه ها و ماه ها از 15% یا 20% بیکاری” سهام گفت. “این سخت است برای دولت چقدر مخرب است که خواهد بود.”

در نظر گرفتن سهام

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و تغذیه صندلی جروم پاول ظاهر خواهد شد از طریق یک کنترل از راه دور, اینترنت, تغذیه قبل از کمیته امور بانکی سنا روز سه شنبه به ارائه اولین سه ماهه به روز رسانی در اجرای مراقبت عمل می کنند که همراه با یک پیگیری لایحه تشکیل امضا $2.9 تریلیون قوه مقننه در پاسخ به همه گیر.

آنها به احتمال زیاد خواهد شد در صورت سوال دقیق در مورد تلاش های خود را پس از یک سنگی به چند ماه. چک حفاظت از برنامه های خاص در اصل ضعف با متقاضیان و انتقاد برای صدها نفر از وام doled به داد و ستد عمومی شرکت.

در عین حال در حال حاضر دو ماه در یک برنامه پر هنوز از 120 میلیارد در بودجه در دسترس – پول روی میز است که تحلیلگران در TD اوراق بهادار نشان می دهد مردم حاضر به انتخاب کنید تا به دلیل سردرگمی در مورد شرایط.

در این جلسه همچنین به احتمال زیاد به یک پلت فرم برای دموکرات ها به محور Mnuchin و پاول به سمت تصدیق کرد که بیشتر باید انجام شود – پاول گفت: بنابراین به طور مستقیم در ظاهر در هفته گذشته – و برای جمهوری خواهان استدلال در برابر سریع اقدام جدید.

مرگ پیش بینی پایین تست کردن

این مستندات و پول را به حال تاثیر بر بیماری را گسترش به تعویق افتادن رویدادهای ورزشی و جمعی دیگر اجتماعات و رستوران و فروشگاه closings پیشتر گسترش یک ویروس است که برخی از اوایل برآورد دیدم کشتن به عنوان بسیاری از 2 میلیون آمریکایی.

مرگ و میر ناشی از شنبه بود و در حدود 87,000 و انتظار می رود به تصویب 135,000 در اوایل ماه اوت است.

پس از دولت فدرال اشتباه و تاخیر تست ramped تا به 1.5 تا 2 میلیون آزمون در روز هنوز کمتر از نیمی از آنچه که کارشناسان بهداشت می گویند که این کشور نیاز دارد.

سخت مستندات کاهش میزان عفونت در سخت ترین-آمار مناطق “مسطح منحنی” بنابراین بیمارستان ها می تواند آموزش مجدد پرستاران سنگ فرش با هم کمک های مالی از تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و دستکش و روپوش و بخشوده شد از ترسناک پیش بینی در مورد مراقبت نمایند.

اما مبارزه با کروناویروس هنوز هم ممکن است در مراحل اولیه آن در بیش از ده ایالت آمریکا که در آن صورت تعداد همچنان افزایش یابد.

و سازمان های جامعه هستند با اشاره به افزایش موارد خشونت خانگی و اقدام به خودکشی پس از هفته ها خانه حبس.

تریلیون بیشتر هزینه های پیش رو ؟

در تصویب آن در اواخر ماه مارس مراقبت عمل به عنوان یک عمده و شاید کافی سرپا نگه داشتن به اقتصاد آمریکا از طریق یک معضل است.

مبارزه با گسترش ویروس آمد با عظیم اقتصادی آمار به عنوان فروشگاه بسته شد, حمل و نقل, شبکه های کوچک عقب و ده ها میلیون نفر از مردم از دست شغل و یا درآمد در کسب و کار خود را.

رو به کاهش دیده نمی شود پس از رکود بزرگ دهه 1930 هدف اصلی از این لایحه بود به جای این که درآمد از دست رفته با چک به افراد و وام به کسب و کارهای کوچک است که طراحی شده برای بخشیده شود.

جی پی مورگان اقتصاددان مایکل Feroli تخمین زده می شود که به تازگی وام و پرداخت انتقال تحت قانون تبدیل شده چه بوده است سالانه به درآمد نزدیک به 60 درصد از آوریل تا ژوئن به سالانه کاهش 15% – تیز اما به مراتب بیشتر قابل کنترل است.

تولید ناخالص داخلی در سه ماهه دوم اما رها خواهد شد و 40 درصد به صورت سالانه. این کسری بودجه در این سال مالی انتظار می رود که نزدیک به چهار برابر به $3.7 تریلیون.

برخی از این مهلت در مراقبت عمل در حال نزدیک شدن است. این وام کسب و کار کوچک بودند به معنای پوشش هشت هفته از حقوق و دستمزد یک دوره است که در حال حاضر منقضی برای شرکت هایی که بسته در اواسط ماه مارس که رئیس جمهور تهمت صادر اضطراری ملی اعلام شده است. افزایش 600 $در هر هفته بیکاری منقضی می شود در پایان ماه ژوئیه.

این خانه در روز جمعه تصویب جدید از 3 تریلیون مراقبت در عمل برای دوباره پر کردن بودجه است اما معلوم نیست که آیا جمهوری خواه به رهبری سنا را به آن را.

هفته پس از یک V-شکل بهبود اقتصادی پیش بینی شده بود در ماه مارس بسیاری از اقتصاددانان و مقامات بهداشتی باید تیره تر پیام.

“این کاملا ممکن است این چیزی که باقی خواهد ماند در این حال بسیاری از مرگ و میر ناشی از آن است که یک روز به طور نامحدود فقط wobbling بالا و پایین کمی به عنوان شیوع حرکت به مکان های مختلف در سراسر کشور گفت:” اقتصاددان و استاد دانشگاه پرینستون آنگوس Deaton.

“مرتب کردن بر اساس اجتماعی فاصله ما آماده به قرار داده تا با در حال رفتن به انجام این کار بسیار زیاد است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>