توسط: PTI | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: مارس 12, 2020 2:33:15 pm

Karnataka Scheduled Tribes list, Karnataka ST list amendment Lok Sabha, list of groups in Karnataka ST, Indian Express این همه زمانی آغاز شد که مقامات آمریکا ذکر شده است که مانند یک دیده بان داده شده برای اسپیکر Om Birla و همسرش.

اعضای Lok سبها مشترک برخی از لحظات سبکتر در روز پنج شنبه بیش اتحادیه وزیر Nitin کرد را ذکر Khadi ساعت مچی با برخی از آنها تعجب زمانی که آنها را مانند ساعت.

این همه زمانی آغاز شد که مقامات آمریکا ذکر شده است که مانند یک دیده بان داده شده برای اسپیکر Om Birla و همسرش.

در حالی که پاسخ به یک پرس و جو مربوط به MSME, وزارت, کرد گفت: سخنران بود سیگنالینگ چیزی به او و سپس به بحث در مورد ساعت مچی.

هنگامی که وزیر ذکر است که چنین ساعتهای داده شده به سخنران DMK رهبر T R Baalu و برخی از اعضای دیگر شنیده می شد پرسید “چه در مورد اعضای؟”.

آنها ظاهرا درخواست زمانی که آنها خواهد بود مانند ساعت.

کرد که helming این MSME (میکرو, شرکت های کوچک و متوسط) وزارت گفت: این ساعت ساخته شده توسط زنان و یک قطعه هزینه های 5,000 تومان.

“من سعی خواهد کرد به آن (ساعت مچی) در امتیاز رای… است (در حال حاضر) از بازار” کرد گفت: اعضا و بسیاری از آنها دیده می شد لبخند بر لب.

دیده بان ورزشی شماره گیری نقره ای نمایش Charkha با دست بافته شده امضا پارچه در پس زمینه و در تسمه.

این Khadi ساعتهای مچی تولید شده به عنوان بخشی از یک ابتکار مشترک توسط Khadi و ایجاد کمیسیون صنایع و تیتان.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im