چه نفس گیر و زیبا و زیبا بازی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

در آخرین بازی لیگ برتر لیورپول به ثمر رساند و چهار گل برابر کریستال پالاس. هر یک از این اهداف گفت: داستان از یک باشگاه است که در نهایت شکسته 30 سال jinx برای برنده شدن در لیگ. هر یک از این اهداف گفت: داستان فوتبال در کمال زیبایی و دقت و استعداد و توانایی و آزادی و نظم و انضباط. اگر این اهداف نمی شد بالا هنر آنها می تواند تقریبا شده اند kitsch.

اولین هدف از آمد ترنت الکساندر-آرنولد نوزاد از این تیم است. محلی پسر برداشت برای لیورپول در آکادمی زمانی که او فقط شش. اولین بازی برای تیم اول در 18. در حال حاضر در 21 یکی از بهترین حمله پر پشت در جهان است. ایستاده 25 متری. کوتاه اجرا و انفجار توپ شلاق بر دیوار فرو بردن فقط به اندازه کافی مانند یک موشک هدایت شونده به گوشه بالا و سمت راست. پسر تعجب می توانید آن را تمام انجام. او از لیورپول. این چمن.

هدف دو آمد از Mohamed Salah. چه کس دیگری ؟ طلسم این Reds جانبی است که می تواند بدون اشتباه انجام…یا این است که ویرژیل Van Dyck? یا ترنت ؟ یا Jordan Henderson? یا Sadio یال?

آن را خطرناک به ادعا می کنند یک طلسم برای یک طرف است که می تواند ادعا یازده اما صلاح باقی مانده است باشگاه را بالاترین هدف-بهترین گلزن این فصل (در اولین فصل برای این باشگاه در 2017-18 او را شکست و رکورد بیشترین گل به ثمر رساند در لیگ برتر در یک فصل و پس از انجام در ورید همان). برای این هدف وجود دارد دفاع تقسیم پاس مسلما زیبا ترین چیز در این بازی زیبا. این برزیل Fabinho که dinks یک lobbed توپ از راه برگ که همه مخالفان در پای اشتباه است. صلاح به سادگی جلبک خود نشانگر را به جعبه در دیدار توپ با پای خود. هدف. اما البته.

سپس Fabinho می پیوندد ، دریافت کننده توپ دور — 30 متری و شمارش — از کاخ هدف است. هیچ کس انتظار دارد که هر چیزی در این فاصله اما Fabinho ایده های دیگر است. او می فرستد و یک گلوله توپ از یک شات فریاد به هدف پس از یک اهسته لمس است.

شلاق پیچش یا حلقه زنی freekick? بررسی کنید. فوق العاده تیم هدف از رویایی منتقل می کند ؟ بررسی کنید. دوربرد بسیارخوب? بررسی کنید. چه چیزی باقی میماند ؟ ضد حمله ، لیورپول یک تیم است که می توانید هر بازی شما پرتاب در آنها, اما اگر یک سبک است که آنها را تعریف می کند, آن را “gegenpressing’; از harrying, دلخراش, همه از فشار بازی که مدیر Jurgen Klopp به ارمغان آورده است به باشگاه. و بنابراین در اینجا Sadio یال (talismanic?) چرخش از سمت چپ اطراف زمین فوتبال و عبور upfield به برزیل اعتصاب شریک روبرتو Firmino (talismanic?), که حرکت می کند تا بیشتر در سرعت عبور می کند و به سرعت صلاح; مصر مدیریت ذهن خم برای اولین بار تصویب و توپ می یابد یال دوباره و این بار در انتهای دیگر از زمینه که در آن او به اجرا در گردش چشم. یال اجرا می شود را در جعبه با توپ شاخه نمرات. غیر قابل توقف.

نقطه از این احساسی در نظر گرفتن گزارش از یک مسابقه است که اتفاق افتاده روز پیش ؟ به سادگی به اشاره است که این تیم است که به کمال به عنوان آن می شود. آنها موفق به کسب لیگ برتر. آنها نمی تواند انجام داده اند هر یک کمتر است. آنها منتظر 30 سال برای آن است. آنها نمی توانست آن را سزاوار ، آنها دوخته شده با هم یک تیم است که تعریف کار تیمی با یک ششم بودجه منچستر سیتی. آنها را برداشت تا بازیکن از تیم های سقوط کرده از لیگ برتر بازیکنان که در حال حاضر تبدیل به ستاره. آنها باید گردد یک افسانه از مهارت و تلاش و ایمان و رفاقت.

اگر یک چیز وجود دارد به غم و اندوه هر چند آن را غیر قابل اجتناب بود و بزرگتر از هر ورزش است که آنها نمی تواند مارس به این پیروزی به یک بسته بندی Anfield, از آن است که گفت: “هیچ صدا وجود دارد مانند صدا در آنفیلد و که آرسن ونگر یک بار به نام” گرم ترین ورزشگاه در اروپا. یک شهر که در آن باشگاه, سرود, you’ll Never Walk Alone, است کار به تشییع جنازه توده ها و عروسی رقص نمی تواند بیا و پیوستن به خود را مورد علاقه پسران در جشن پایان یک ادم که بدشانسی میاورد.

Ah هست. حداقل ادم که بدشانسی میاورد شکسته است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>