ما به نگه داشتن چشم در کسانی که ماندن به تنهایی به مطمئن شوید که آنها در حال ok: لا…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

استرالیا سر مربی جاستین لانگر است که نگران تاثیر طولانی مدت انزوا می تواند بر روی یک بازیکن سلامت روانی و گفت: آنها را به نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در کسانی که مجبور هستند به تنهایی زندگی می کنند در حال حاضر با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“سلامت روانی چیزی که ما در مورد آن صحبت کردیم در یک کنفرانس تلفنی روز گذشته به خصوص برای هر یک از کارکنان و یا بازیکنان که در خانه به تنهایی اساسا. ما باید برای نگه داشتن چشم در آن بچه ها و دختران را به مطمئن شوید که آنها در حال ok” لانگر به نقل از به نقل از ESPNcricinfo.

“امیدوارم از بودن در کنار خانواده و داشتن یک استراحت از فشار بازی در حال حاضر تاثیر خواهد گذاشت. اما ما بسیار آگاه و ما رو باور نکردنی از منابع در دسترس برای همه ما بازیکنان و کارکنان در کریکت استرالیا.

همچنین بخوانید: بن استوکس در ادامه لیگ آماده سازی با وجود لغو تهدید

“در رهبری بحث ما در مورد مراقبت از مردم – آن را واقعا بخش مهمی از هر گونه رهبری است.” جهانی بهداشت از بحران است که تا کنون به کشته شدن بیش از 21,000 مردم در سطح جهانی از گسترش آن از چین در شهر ووهان مجبور است بسته ورزشی جهان با بازی های المپیک در حال تحت فشار قرار دادند یک سال و تمام کریکت رویدادهای آینده متوقف. استرالیا بودند مجبور به انصراف از خانه خود را محدود اور سری در مقابل نیوزیلند پس از فقط یک بازی و آزمون خود را سفر به بنگلادش در ماه ژوئن نیز نامشخص به نظر می رسد در حال حاضر.

لانگر اعتراض به بازیکنان به خوش بینی باقی می ماند در طول بحران و در نظر گرفتن این تمدید شکستن به عنوان یک برکت و رحمت است.

“من در تلاش برای تشویق بازیکنان ما برای پیدا کردن برخی از پوشش نقره ای. ما شناسایی شده در آفریقای جنوبی تعدادی از بازیکنان ما از لحاظ جسمی و ذهنی خسته است.

“ما تا به حال تمام زمستان (در انگلستان) با جام جهانی و خاکستر و سپس به ما تابستان… آن را می دهد آنها (بازیکنان) فرصت خوبی برای شارژ. ما به دنبال در حالات را به مطمئن شوید که ما آماده خواهید بود برای هر چه می آید.” لانگر معتقد است برای اطفال و کارکنان که در حال زندگی یک چمدان تمام زمان این اجرا شکستن در واقع می تواند مانند یک “نیروانا”.

“این واقعیت که ما در حال نشستن در اینجا در حال حاضر حقیقت این است که برای من شخصا و برای همه بازیکنان این است که مانند نیروانا در واقع ما با خانواده های ما, ما خواب در تخت خود ما, ما غذا خوردن در خانه پخته شده شام و ما هنوز هم می تواند کار در یک درجه و یا یکی دیگر از خانه,” او گفت:.

“آنچه در آن می کند برای من و بسیاری از بچه ها که در جاده ها به مدت 10 ماه از سال آن را به ما می دهد این شانس با ما, خانواده, رشد ریش, پوشیدن, بدون کفش در باغ و قادر به کار از دفتر من در خانه است. وجود دارد صعود کند.” 49 سال در حال حاضر می خواهد به تمرکز بر روی خرید و فروش با 2020-21 ملی قرارداد لیست برای تیم مردان که کریکت استرالیا اعلام خواهد شد در 2 آوریل.

“من فکر می کنم ما در حال چسبیدن به این طرح از تاریخ 2 آوریل,” او گفت:. “از احترام صحبت کنیم به بازیکنان که قرارداد این سال و کسانی که از دست رفته یک قرارداد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>