غرب ارتش فرمانده بررسی آمادگی در هند و پاکستان مرز بین المللی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در میان سنبله در نقض آتش بس توسط پاکستان در خط کنترل و anti-terror عملیات در جامو و کشمیر غربی فرمانده ارتش Lieutanant کلی RP Singh, همراه با GOC افزایش ستاره سپاه Lieteanant کلی Upendra Dwivedi روز سه شنبه در بازدید از این ببر را بدست آورد و رو به جلو مناطق همراه هند و پاکستان مرز بین المللی به بررسی وضعیت امنیتی فعلی و آمادگی عملیاتی نیروهای نظامی است.

او جریان عمده کلی VB Nair GOC ببر بخش عملیاتی آمادگی upgradation امنیت زیرساخت ها و اقدامات برای مبارزه با وضعیت ناشی از بیماری همه گیر کوروناویروس.

او همچنین در بازدید از “انزوا تسهیلات” در مدرسه عمومی ارتش Damana ایجاد شده برای Covid-19 بيمار و قدردانی از تلاش های ‘Covid رزمندگان’.

او با تعامل نیروهای نظامی و تقدیر از تلاش های خود را برای در نظر گرفتن اقدامات ایمنی مناسب در برابر Covid-19 همه گیر و همچنین حفظ سطح بالایی از آمادگی عملیاتی.

فرمانده ارتش نیز در جریان توسط سرتیپ یکا Ahuja CE (ع) Sampark در پیشرفت جاده ها و پل ها ساخته شده و نگهداری شده توسط پروژه Sampark در منطقه مسئولیت غربی فرمان.

او با قدردانی از پیشرفت و کیفیت آثار اجرا شده توسط پروژه Sampark و همچنین اهدا GOC-در-C تقدیر به نصب آرجون سینگ از پروژه Sampark خود گذشتگی در ساخت و ساز جاده ها و پل ها در مناطق مرزی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>