West Ham بازیکنان توافق به تاخیر حقوق

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بازیکنان در لیگ برتر طرف غرب هم توافق کرده اند که به تسلیم بخشی از دستمزد خود را در طول coronavirus تعلیق در حالی که مدیر دیوید مویس را 30% کاهش پرداخت. این حرکت فقط یک روز پس از بالا پرواز رقبای ساوتهمپتون زده شبیه مقابله با بازیکنان خود را به عنوان باشگاه های کشتی با مالی خرید اینترنتی از ویروس است که تعطیل کردن ورزش به مدت یک ماه. “پس انداز ایجاد شده توسط این اقدامات را حمایت تمام زیرساخت های این باشگاه و ما قادر به حفظ شغل و در ادامه به پرداخت 100 درصد از حقوق کارکنان گفت: West Ham بیانیه.

مشترک رؤسای دیوید سالیوان و دیوید طلا به عنوان به خوبی به عنوان همکار سهامداران همچنین توافق کردند برای تزریق �30million به باشگاه. نایب رئیس Karren بردی و مدیر امور مالی اندی Mollett مصرف 30 درصد برش درست مثل مویس.

West Ham کاپیتان علامت شریف است که نقش کلیدی در به تازگی راه اندازی #PlayersTogether ابتکار عمل با هدف تولید منابع مالی برای بریتانیا خدمات بهداشت ملی گفت: “خوشحالم که یک توافق در مورد دستمزد رسیده بود.

“به عنوان بازیکن ما شده اند ثابت در گفت و گو با باشگاه از وضعیت در اطراف COVID-19 پدید آمده و من افتخار می کنم که ما تمام تیم ملی را ساخته اند روشن خود را قوی تمایل به بازی بخشی از ما در کمک به حمایت دیگران از طریق این وضعیت,” او گفت:.

“در West Ham United, ما یک تیم و اولویت ما نشان دهنده این باشگاه و با هدف کمک به اطمینان حاصل شود که کارکنان دریافت 100 درصد از حقوق خود را در حالی که ما قادر به بازی ما منطبق است.

“ما همچنان به انجام همه ما می توانیم در مجموع و به صورت جداگانه در سراسر این دوره به نفع کسانی که در اطراف ما و همکاران و حامیان ما و جامعه ما است.” بردی افزود: “من می خواهم بگویم با تشکر از شما برای دیوید مویس و خود را پشت درهای بسته تیم ما کاپیتان علامت شریف و فوق العاده تیم ملی از بازیکنان برای تعهد و عزم و اراده آنها نشان داده اند به ارائه کمک و پشتیبانی می کند.” در چهارشنبه ساوتهمپتون بازیکنان, مدیر, رالف Hasenhuttl کارکنان خود و باشگاه مدیران توافق به تاخیر حقوق خود را به صورت مه و ژوئن.

ساوتهمپتون نیز گفت که آنها نه می تواند با استفاده از پول به کارکنان پرداخت.

این تصمیم در میان یک ردیف در مورد اینکه آیا لیگ برتر بازیکنان — به طور متوسط حقوق و دستمزد سه میلیون پوند ($3.7 میلیون) — باید مجبور به رها کردن برخی از حقوق خود را برای کمک به ملت است.

بابی بارنز معاون اجرایی حرفه ای فوتبالیست انجمن (PFA) گفت: اعضای خود بودند که ناعادلانه “شرور و اهریمن”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>