West Ham به نظر می رسد امن در لیگ برتر پس از ضرب و شتم واتفورد

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Michail آنتونیو گل هفتمین گل در پنج بازی به عنوان West Ham اما امن یک فصل دیگر در لیگ برتر با پیروزی 3-1 داشته واتفورد در سقوط مشکل در روز جمعه.

چکش زده سه بار در غالب افتتاح 36 دقیقه به ترک واتفورد سیم پیچ در حال حرکت دیوید مویس’ سمت شش امتیاز از منطقه سقوط با دو بازی بروید.

“این رو ما در یک موقعیت واقعا قوی” در غرب ژامبون مدیر دیوید مویس گفت: “و من امیدوار هستم که ما می تواند برنده بازی های بیشتر اما اگر ما را نمی, پس از آن من امیدوار هستم که امتیاز کل نیز خواهد بود به اندازه کافی برای نگه داشتن ما.”

آنتونیو به West Ham سرب در ششمین دقیقه و آن را دو برابر شد با یک ضربه سر از توماس Soucek.

Declan برنج اخراج سوم از فاصله 36 دقیقه به وستهام رفت و به استراحت در کنترل کامل است.

Troy Deeney کشیده یکی را برای واتفورد در شروع نیمه دوم اما بازدید کنندگان تلاش برای تحمیل خود را در این بازی با وجود داشتن دوره در اختیار داشتن پس از فاصله.

نتیجه برگ واتفورد فقط سه امتیاز بالاتر از منطقه سقوط و رو به دلهره آور باقی مانده مسابقات در برابر منچستر سیتی و آرسنال.

نایجل پیرسون استخدام به عنوان مدیر وقتی واتفورد بود فقط نه امتیاز از 16 بازی. این تیم گرفته است 25 امتیاز از 20 کبریت اما دهکدهای از دست داد و پنج متوالی لیگ برتر دور مسابقات.

“این یک بازی است که در گذشته ما تا حدودی در نیمه اول عملکرد عاقلانه” پیرسون گفت. “این چیزی نیست که من می خواهم از ما انتظار دارند و این بسیار ناامید کننده است. ما باید برای پیدا کردن یک برنده در حال حاضر در دو بازی گذشته.

“این آسان نیست برای مقابله با. من فکر نمی کنم ما به اندازه کافی انعطاف پذیر دسته جمعی. من نمی گویم همه ما تا به حال برخی از روحیه اجراهای خارج وجود دارد, اما ما نه آنچه من می خواهم از ما انتظار دارند. که آیا این فشار از وضعیت چه کسی می داند ؟ اما در حال حاضر ما باید برای پیدا کردن اجرای خوب در دو بازی گذشته به ما شانس برنده شدن در آن بازی آن را به عنوان ساده به عنوان آن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>