West Brom ارتقا به لیگ برتر به عنوان Brentford ضربه شانس

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

West Bromwich Albion برنده ارتقاء بازگشت به لیگ برتر پس از دو سال غیبت پیوستن به لیدز یونایتد در پرواز بالا در فصل آینده پس از تساوی 2-2 در خانه کوئینز پارک رنجرز در یک درام پر نهایی بعد از قهرمانی فصل است. نقطه ای برای Slaven Bilic طرف بود به اندازه کافی برای اطمینان از مکان دوم در انگلستان را در ردیف دوم پس از رقبا Brentford منفجر شانس خود را با از دست دادن 2-1 در خانه به پست بارنزلی.

یک پیروزی برای Brentford می فرستاده اند و آنها را به بخش بالا برای اولین بار پس از سال 1947.

Brentford را به پلی آف همراه با فولهام و کاردیف سیتی, اما ناتینگهام فارست از دست رفته در تفاضل گل با Swansea City گرفتن آخرین اسلات در حیرت انگیز مد.

جنگل بودند به خوبی قرار داده شده برای سر به پلی آف اما رنج می برد 4-1 شکست خانگی به استوک سیتی در حالی که سوانسی موفق به کسب 4-1 در خواندن به پیپ جنگل با یک هدف واحد در هدف تفاوت دارد.

در پایین هال سیتی و چارلتون در حال تنزل همراه با ویگان.

ویگان تا به حال 12 نقطه پنالتی تحمیل شده بر آنها را پس از رفتن به دولت اگر چه آنها می تواند درخواست تجدید نظر در این تصمیم.

بارنزلی پیروزی در Brentford امن بقا برای یورکشایر باشگاه.

لیدز تا به حال موفق به کسب عنوان قهرمانی و امن بازگشت خود را به لیگ برتر پس از 16 سال غیبت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>