توسط: اکسپرس سرویس خبری | Kolkata | به روز شده: فوریه 12 سال 2020 5:51:34 am

Won’t be unhappy if Chhatradhar Mahato joins TMC: Partha Chatterjee Chhatradhar Mahato در حال حاضر به قید وثیقه. (فایل)

در میان حدس و گمان است که سابق PCAPA رهبر Chhatradhar Mahato ممکن است پیوستن به حکم TMC, دولت, وزیر آموزش و پرورش Partha Chatterjee شنبه گفت که او نمی خواهد “ناراضی” اگر Lalgarh جنبش رهبر حزب پیوست. این TMC دبیر هفته گذشته طی سفر خود به Lalgarh برای یک حزب برنامه برگزار شده بود یک ساعته درب بسته جلسه با Mahato منابع گفت.

“اگر او (Mahato) می پیوندد TMC وجود دارد هیچ چیز به ناراضی در مورد” او به خبرنگاران گفت: در کلکته.

به تازگی Mahato که به قید وثیقه پس از گذراندن 11 سال در زندان گفته بود mediapersons که او تصمیم گرفته است در آینده سیاسی خود. زبان به بیان او گفته بود که خود را دوستان و همکاران می خواهم او را به re-start قدیمی خود را ساز و برگ — مردم کمیته در برابر پلیس جنایات(PCAPA) — و او فکر می کند در همان خط است. “من هنوز رتبهدهی نشده است گرفته شده و هر گونه تصمیم گیری. پس از صحبت با من و رفقای من را به تصمیم می گیرید که آیا برای پیوستن به TMC یا نه” Mahato به تازگی گفت.

پس از آزادی از زندان به قید وثیقه Mahato محبوب در Jhargram و Lalgarh در Jangalmahal داده شد حبس توسط رهبران محلی از جمله کسانی که متعلق به TMC. در آخرین Lok سبها انتخابات TMC از دست داده بود و تمام صندلی در Jangalmahal پس از آن که حزب دژ به BJP.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im