بنگال غربی Odisha آب گرفتگی به عنوان طوفان Amphan ویران کردن

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

طوفان Amphan کشته شدن 72 نفر و در سمت چپ یک دنباله از تخریب و آسیب در بنگال غربی که در آن تیم های امداد و نجات در روز پنج شنبه تلاش برای رسیدن به خراب ساحلی hamlets که با مته سوراخ کردن فشار از طوفان خشم قبل از آن را نقل مکان کرد به همسایه بنگلادش.

تلفات در هند از گردباد از جمله دو مرده در Odisha در چهارشنبه ایستاده در 74 در زمان رفتن به نسخه قابل چاپ.

از دست دادن زندگی ممکن است بسیار بیشتر شده است برای تخلیه 658,000 مردم — 500,000 در غرب بنگال و 158,000 در اوریسا-قبل از طوفان وارد شده است. کسانی که نقل مکان کرد و به امداد در اردوگاه های خواسته شده است نه به گام و یا بازگشت به خانه های خود را از ترس که آنها ممکن است در تماس با تنش کابل برق است که باید جامعی و برق.

سازمان دیده بان | طوفان Amphan برگ دنباله از تخریب در Odisha & West Bengal

مرگ و میر شامل 15 که در کلکته درگذشت. وزیر Mamata بانرجی گفت: بسیاری از 72 مرگ و میر بوده است, ناشی از برق گرفتگی و سقوط درختان. مرحوم در Odisha شد دو ماه و یک زن است.

در بنگلادش گزارش اولیه گفت که 10 نفر کشته شدند.

“چند منطقه شده اند کاملا از بین برد. ما هرگز فکر نمی کردم که این امر می تواند بسیار مخرب” بانرجی گفت که دولت او سعی می رسند برآورد خسارت انجام شده توسط Amphan قدرتمند ترین طوفان به سرچشمه گرفته و در خلیج بنگال از سال 1999 Odisha super cyclone که به کشته شدن 9,000 مردم است.

“دو منطقه شمال و جنوب 24 Parganas — به طور کامل ویران کرد. ما باید به بازسازی آن مناطق از ابتدا. من مصرانه از دولت مرکزی برای گسترش همه برای کمک به دولت گفت:” بانرجی که به احتمال زیاد برای بازدید از مناطق ویران در روز شنبه برای یک نقطه ارزیابی از تخریب.

دولت اعلام کرد جبران تومان 2.5 لاخ برای خانواده های کشته شدگان در طوفان. نوری همچنین اعلام کرد یک بسته امداد تومان به 1000 کرور روپیه پس از جلسه اعضای کارگروه تشکیل شده برای ارزیابی کار امداد رسانی مورد نیاز پس از طوفان Amphan.

بخش های بزرگی از غرب بنگال از جمله بسیاری از مناطق در کلکته و مناطق اطراف آن رفت و بدون برق در روز پنج شنبه و مخابرات اختلال در آن را دشوار برای دولت برای تماس با ستاد منطقه برای یک ارزیابی از وضعیت, از جمله تعدادی از مردم آواره طوفان. مقامات گفت که در برخی از ولسوالی های آن می تواند به مدت سه روز برای بازگرداندن قدرت عرضه است.

“همه منطقه دادستانی می تواند تماس در روز پنج شنبه. کسانی که با ما تماس می تواند خواسته شده است برای ارسال یک لیست از نیازهای فوری است که ما می توانیم” در غرب بنگال دبیر کل Rajiva سینها خبرنگاران گفت: در دولت دبیرخانه.

بانرجی گفت که او درخواست کرده بود نارندرا نخست وزیر برای بازدید از طوفان-مناطق ضربه و اضافه کرد که صفحه اصلی وزیر Amit Shah تا به حال او را به نام و به او اطمینان داد از کمک به. بانرجی گفت: کمک باید سریع و نه پس از 500 روز. “ما نمی دریافت هر گونه پول برای مبارزه با Covid-19 همه گیر تا تاریخ” CM گفت.

طوفان که محصل در حدود 20 کیلومتری شرق ساغر جزیره در Sunderbans در بعد از ظهر چهارشنبه در بسته بندی بادها gusting به بالا با سرعت 185 کیلومتر در ساعت به قطع جاده لینک جامعی ارتباطات از راه دور در سمت چپ و بخش هایی از غرب بنگال بدون برق است. آن را پهن و خانه و خانمان و درختان و قدرت تیرهای باعث رودخانه به تورم و نقض سدهای خود را. این آمار کلکته در باد با سرعت 130km در هر ساعت.

ایسنا تلویزیون شات فیلم در بنگال غربی نشان داد روبترقی قایق در ساحل مردم wading را از طریق زانو آب و اتوبوس سقوط کرد و به هر یک از دیگر. تصاویر بیشتر نشان داد روستاییان تلاش برای بلند کردن افتاده برق قطب ماهیگیران تخلیه قایق خود را از دریای متلاطم و بی خانمان درختان دروغ پراکنده در سراسر روستا.

“شده اند و دیدن تصاویری از, West Bengal در خرابی های ناشی از طوفان Amphan. به چالش کشیدن در این ساعت تمام ملت می ایستد در همبستگی با, West Bengal. دعا برای رفاه مردم از دولت است. تلاش ها برای اطمینان از عادی,” نارندرا نخست وزیر توییتی در روز پنج شنبه.

تعیین super cyclone Amphan را تضعیف کرده است پس از ساخت ریزش زمین. حرکت داخلی از طریق بنگلادش آن را کاهش داد و به یک سیکلون طوفان روز پنج شنبه با آب و هوا ، طوفان شد فروکش به افسردگی بعد.

ملی در واکنش به این فاجعه نیروی (NDRF) گفت: هند هواشناسی وزارت (IMD) “اقلیم هوش” دقیق بود و کمک به صرفه جویی در زندگی می کند در حالی که به حداقل رساندن آسیب.آی با استفاده از یک آب و هوا رادار داپلر (ابزار مانیتورینگ برای آب و هوایی شدید) در شرق و غرب سواحل به آمده تا با یک دقیق طوفان آهنگ با نزدیک به دقیق سرعت و ریزش زمین نقطه پیش بینی.

آی مدیر کل M Mohapatra گفت: “این نشان می دهد که هند می تواند به صورت طوفان و می تواند صرفه جویی در زندگی و اموال.”

NDRF مدیر کل SN Pradhan گفت Odisha ممکن است به گزاف گویی برگشت به حالت عادی در بعد از 24 تا 48 ساعت است. غرب بنگال دولت به دنبال چهار NDRF تیم هایی هستند که airlifted از چنای و پونا, او گفت:.

“کار مرمت را آغاز کرده است از اواخر شب گذشته. اگر بیشتر تیم های مورد نیاز ما می تواند به استقرار بیشتر گفت:” Pradhan اضافه کرد که به طور کلی آسیب نشده است مورد بررسی و مرگ و میر ممکن است تغییر به عنوان گزارش از زمین شروع به در آمدن.

نگرانی شد در ضمن در حال رشد بیش از جاری شدن سیل در Sundarbans یک محیط زیست شکننده منطقه مسکونی در هند-بنگلادش, مرز, بهترین و شناخته شده برای ضخیم جنگل های حرا و رزرو ببر.

“جزر و مد موج مستغرق برخی از بخشی از جنگل” گفت: Belayet Hossain یک جنگل رسمی در بنگلادش طرف جنگل. “ما را دیده اند درختان خانمان و قلع بام برج نگهبانی منفجر کردن” او گفت:.

در سمتی از Sundarbans یک روستا گفت: سدهای اطراف یک کم ارتفاع جزیره که در آن برخی از 5000 نفر زندگی می کنند شسته شده بود و او تا به حال شده است قادر به تماس با مقامات برای کمک به.

“ما شده اند قادر به آنها اطلاع در مورد هر چیزی از شب گذشته, رسمی, Sanjib ساغر گفت.

(رویترز کمک به این داستان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>