West Bengal کنگره رئیس جمهور Somen میترا درگذشت کلیوی و بیماری های قلبی در یک بیمارستان خصوصی در ساعات اولیه پنج شنبه.

میترا 78 و جان سالم به در توسط پسرش روهان میترا, دولت, جوانان کنگره رهبر و Sikha میترا سابق قانونگذار.

“غمگین به شنیدن در مورد درگذشت جانباز, رهبر, سابق MP و, West Bengal کنگره رئیس جمهور Somen میترا. عمیق ترین تسلیت من به خانواده خود پیروان و به خوبی wishers ایم” وزیر Mamata بانرجی.

میترا بستری شد بیمارستان یک هفته پیش و تحت دیالیز دو بار. او را سوزانده شود بعد در روز گفت: اعضای خانواده است.

“همه عشق و حمایت خانواده و دوستان از Somen میترا در این زمان دشوار است. ما را به یاد داشته باشید او را با عشق و علاقه و احترام ایم” راهول گاندی.

میترا انتخاب شد قانونگذار از Sealdah حوزه مرکزی در کلکته هفت بار. انتخاب شد او همچنین به Lok سبها به عنوان یک Trinamool کنگره نامزد در سال 2009 هنگامی که او را ترک کنگره برای چند سال تنها برای بازگشت به حزب دوباره.

میترا بود که دولت کنگره و رئیس جمهور دو بار. در اول خود را از روی لئامت دادن بین سال های 1992 و 1998 Mamata بانرجی چپ حزب و تشکیل Trinamool کنگره ادعا که کنگره ضعیف شده بود مخالفت در برابر چپ مقابل دولت است.

رهبر کنگره در Lok سبها و رئیس جمهور سابق این حزب, West Bengal واحد Adhir Ranjan چودری گفت: او از دست داده است یک نگهبان. “من شروع به زندگی حرفه ای من تحت رهبری او. او به من کمک کرد تا تبدیل شدن به یک نفر نماینده برای اولین بار.”

BJP دولت رئیس جمهور Dilip Ghosh گفت: “میترا بود چهره از فرهنگ سیاسی است که مشخص شده بود نجابت و حسن نیت ارائه میدهد.”

شاخص تورم مصرف کننده(M) دفتر سیاسی و عضو سابق Lok سبها MP Md سلیم گفت: “میترا یکی از کسانی که پیشکسوت که ماند در تماس با مردم و می دانست که افراد با نام و چهره. او می دانست که حوزه را مانند کف دست خود را.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net